Jaga seda postitust

Ikla piiripunkti lähedal etendub Läti alkorallist inspireeritud must komöödia

“Kui siit piiripunktist alla vaatan, üle purjus Eestimaa…” Just nii võiks laulda Karl August Hermann Ikla piiripunkti tornis, kuhu paistab kätte alkoholi supermarketi meeletu ostuhullus.

Suveetendus “Piiri peal” toob kokku Eesti hinnatud näitlejad – Ago Andersoni ja Jan Uuspõllu keset metsikut ostumaaniat Läti piiril Iklas.

Jan Uuspõld ja Ago Anderson. F: Prem Productions

Jan Uuspõld ja Ago Anderson. F: Prem Productions

Anderson ning Uuspõld asuvad lahkama oma elusid, et leida üles see piir, mida ületades oled läinud juba üle piiri. Mõlemad näitlejad on eriliselt värvikirevate eludega – kui nad oma lugusid üksteisega jagasid, pidid mõlemad tõdema: “Kui ei oleks endaga juhtunud, ei oskaks välja ka mõelda!”

Ago Anderson: “Sõitsin mõni aeg tagasi niisama mööda rannateed Läti poole, kolasin seal ringi ja Iklas kargas järsku pähe mõte, et võiks siin anda rahvale peale ülepiiri poodlemise veel midagi. Jõudsin lõpuks esimese taluni Eestis, Läti poolt tulles. Helistasin Uuspõllule ja…”

Jan Uuspõld: “… ja mina sain lõpuks põhjuse minna Iklasse. Vaatasin siis neid pikki pudelite rivisid seal poes ja sees kihvatas – küll on kahju, et ma enam ei joo – nii odav! Aga mine sa tea, võib-olla Ago ajab mind etenduse ajal jooma, sest säästaksin sellega palju raha.”

Etendus toimub Uue-Jaani talus, Ikla külas Pärnumaal. Etendus kestab umbes 2 h koos vaheajaga. Etenduspaigas on avatud kohvik ja muuseum.

Esietendus on 15. juulil kell 17 Uue-Jaani talus Iklas.

Järgmised etendused:

16., 17., 23., 24., 25. juulil; 3., 20., 24., 25. augustil kell 19:30 ning 22. juulil, 5., 26. augustil kell 17.

Soodushinnaga piletid saadaval Piletilevis kuni 31. maini.

Vaata lisa siit.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri