Jaga seda postitust

India IT-ärimees saadeti perega Tallinna lennujaamast koju tagasi

Eesti Päevaleht kirjeldab hiljutist juhtumit Tallinna lennujaamas. Perega reisima ja vanade tuttavatega kohtuma tulnud India ärimees Vishal Sahu oli sunnitud puhkuse lõppenuks lugema juba esimesel päeval, sest nad tundusid Tallinna lennujaamas piirivalvuritele liiga kahtlased.

Nädal tagasi, 10. juunil maandus India ettevõtja, Eesti start-up’i Investly üks kaasasutaja ja varem Tallinnas elanud Vishal Sahu koos abikaasa ja vanematega Tallinna lennujaamas, et alustada paarinädalast perepuhkust Euroopas. Pereliikmete ütlused reisi planeerimise kohta tundusid aga politsei- ja piirivalveameti ametnikele kahtlased ja nad saadeti veel samal päeval tagasi Delhisse.

Sahu rääkis, et kõigepealt põhjendati nende sisenemiskeeldu ja viisade tühistamist kogu reisi katvate hotellibroneeringute puudumisega. Broneering oli aga Tallinnas ja Stockholmis 25. juuniks olid olemas lennupiletid Viinist Delhisse.

„Seejärel öeldi mulle, et meil ei ole nii pikaks reisiks piisavalt raha, mille peale näitasin, et mul on pangakontol enam kui 20 000 eurot ja 4000 eurot reisikaardil,” jätkas Sahu. Lõpuks toodi põhjuseks erinevused pereliikmete ütlustes.

Pikemalt loe Eesti Päevalehest.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri