Jaga seda postitust

Isejuhtiv luksusauto ja kunstsüda – Kultuurikatlas saavad täna kõik tasuta külastada digitaalvaldkonna tippkohtumise näituseala

Täna, 30. septembril kell 11–17 saavad kõik huvilised tulla uudistama Kultuurikatlasse Tallinna digitaalvaldkonna tippkohtumise jaoks püstitatud näitust, kus tutvustatakse Euroopa tipptehnoloogiat alustades 3D-prinditud südamest kuni isejuhtiva Audini.

Eile kogunesid Euroopa Liidu liikmesriikide juhid Tallinnas, et arutada üheskoos digitaalvaldkonna tuleviku teemadel. Just kohtumisel käsitletud teemadest on inspiratsiooni saadud ka näituse koostamisel. Näitusel näha olevad eksponaadid on esitletud viies valdkonnas kattes teemasid alates e-valitsusest ja ühenduvusest kuni innovatsiooni ja teadustööni.

Vaata fotogaleriid näituselt:

Tallinn Digital Summit Expo

Positiivset elevust tekitab külastajates kahtlemata isejuhtiv Audi, mis on täielikult elektriline iseseisva juhtimistehnoloogiaga auto pikamaa luksustranspordiks. Autot tutvustati esimest korda avalikkusele vaid paar nädalat tagasi Frankfurdis ning nüüd on kõikidel huvilistel võimalik seda näha esmakordselt ka Eestis.

Tervisevaldkonna innovatsiooni näitlikustavad teiste seas 3D prinditud kunstsüda ja inimaju projekti uuringud.

Tulevikutehnoloogiat tutvustab ka Telia, kes on kohale toonud 5G tehnoloogiaga juhitava traktori, mida huvilised saavad ise kohapeal ka juhtida.

Näituseala asub Kultuurikatla korstnapoolsel küljel. Üritus on huvilistele tasuta.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri