Jaga seda postitust

Järvide pere korraldab väikses Lihulas taas kõrgetasemelise festivali

Neljapäeval, 13. juulil algab väikses Lihulas iga-aastane suursündmus – Järvide perekonna korraldatav rahvusvaheline klassikalise muusika festival.

16. juulini kestva festivali avavad Lihula Kunstide Maja saalis neljapäeval kl 19 festivali peakorraldajad, viiuldaja Miina ja pianist Mihkel Järvi, kes on äsja saabunud üheksakontserdiliselt reisilt Hiinast. Kontserdi kavas on klassikalist kammermuusikat viiuli-klaveri duole ning muusikalisi suveniire kaks ja pool nädalat kestnud reisilt.

Reede on pühendatud löökpillivirtuoosidele Peterburist. Päev algab kontserdiga lastele Lihula kultuurimajas kl 14. Kontserdil on oodata ka üllatust nii lastele kui ka nende vanematele.

Reedene teine kontsert on Lihula mõisas kl 22, kus löökpillivirtuoosid pääsevad näitama ennast veelgi virtuoossemas valguses. Küünlavalguses suveõhtukontsert on kindlasti kogemist väärt igale kuulajale.

Laupäeval, 15. juulil kell 22 algab kontsert Lihula Eliisabeti kirikus. Mediteerivat barokkmuusikat kuuldakse kitarri, viiuli, tšello ning Lihula kiriku kauni kõlaga oreli vahendusel. Kontserdi ajal saab näha ka Soome kunstnike teoseid.

Festivali kümnendat juubelit jätab ootama kontsert Lihula Eliisabeti kirikus 16. juulil kl 19, kui esineb koosseis Järvi Instrumentalists. Kuulata saab kahte keelpillikvartetti klassikalise muusika pärlite hulgast.

Festivali peakorraldajate peamine eesmärk on jagada armsaks saanud Lihula ning kogu Läänemaa publikuga muusikalisi kogemusi, mida esitajad peavad kaunimateks.

Lihula Muusikapäevade publikule ning esinejatele saabub maitseelamusi pakkuma saatest “Eesti parim pagar” tuntuks saanud Ain, kes pakub pitsat.

Allikas: Lihula Teataja

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri