Jaga seda postitust

Kabli Päikeseloojangu festival alustab taas müstiliste paikade tuuriga

Kümnendat festivali tähistav Kabli Päikeseloojangu festival alustab tänavu taas 25. juunil ekskursiooniga, mis viib avastama festivali piirkonda ning selle müstilisi paiku ja väekaid inimesi.

Kõige enam tuntakse siinse piirkonna Häädemeeste UFO-lugu, millest kuuleb ekskursiooni jooksul dr Ivo Koltsi vahendusel. Ivo Kolts on kummalisi objekte Häädemeeste kohal jälginud juba aastaid.

Tuur viib ka salapärasele ohverdamispaigale Tõotusemäele Rannametsa luitemännikus, mis on andnud ainest mitmele legendide ja rahvajutule. Psühholoog ja alternatiivterapeudi Anne Linnamäega kohtutakse Jaagupi rannas, kus asuvad väekad ja tervendavad rannakivid. Linnamägi on Jaagupi kividest andnud välja mitu raamatut. Ekskursiooni viib läbi kohalik giid Kaire Käära ning eksursioonile pääseb eelregistreerimisega.

Eestimaa kestvuselt pikim festival toimub tänavu 25. juunist 30. juulini ning eriilmelisi sündmusi alates õue- ja kirikukontsertidest kuni vestlusõhtute ja rannapidudeni jätkub pea igasse päeva. Üles astuvad Ivo Linna, Naised köögis, Reket, Karl-Erik Taukar, Vaiko Eplik, Tambet Tuisk, Rene Bürkland, Terminaator, Jäääär, Liis Lemsalu ja paljud teised.

1. juulil aga tähistatakse festivali 10. juubelit peoga Jaagupi sadamas, samuti päikesetõusukontserdiga öises Rannametsa luitemetsas ning kutsutakse avastama Kabli küla. 1.juuli päeval on kõik oodatud jalutama ning sisse põikama kauni mereäärse Kabli küla hoovidesse, et kohtuda Kabli küla rahvaga ning tutvuda nende tegemistega.

Lisainfo www.kablifest.com

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri