Jaga seda postitust

KIIRPAKKUMINE: Kuuba ja Kanada samal reisil algusega Tallinnast alates 699 eurost

Estravel pakub võimalust tavapärasest veidi erinevaks ja põnevaks Põhja-Ameerika lennureisiks. Saad ühel reisil külastada nii Ameerika mandri suurimat riiki Kanadat kui ka järjest kasvava populaarsusega Kariibi mere saareriiki Kuubat.

Pakkumine kehtib Tallinnast algavaks reisiks. Kummalgi suunal läheb tarvis vähemalt kolme lendu ja reisi võib alustada jaanuari lõpust juunini.

Reageeri kiiresti, sest pakkumine on 27. septembrini. Piletid tuleb osta broneerimisega samal päeval.

Reisiperiood: soodsaimal hinnatasemel on saadavust väljumistele eelkõige perioodil 22.01.–30.06.2018. Lisaks ka üksikuteks kuupäevadeks juba ka tänavu novembris ja detsembri alguses. Jõulude ja aastavahetuse perioodil lendamine on oluliselt (kordades) kallim.

  • Edasi-tagasi hind: Kanada ja Kuuba alates 699 €.

Kanadas võid külastatavateks linnadeks valida Toronto ja/või Montreali. Ehk peatuda nt Kuubale lennates minekul Torontos ja tulekul Montrealis. Või alternatiivina lennata samal suunal ühte Kanada linna, läbida vahepealse vahemaa maad mööda või eraldi piletiga ja jätkata lendu Kuubale teisest linnast.

Kuuba sihtkohtadest on valikus Havanna (kõige rohkem lende ja parim saadavus), Varadero ja Santa Clara. Võid näiteks lennata minnes läbi Montreali Santa Clarasse ja tulla tagasi Havannast läbi Toronto ning igal pool ka pikemalt peatuda.

Vaata pakkumist lähemalt siit.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri