Jaga seda postitust

KÕIGE PAREM RANNARÄTIK: Võimalik, et see on nüüd loodud

Austraalia ettevõte on loonud rannarätiku, mis näeb hea välja, võtab kotis vähe ruumi ja mis peamine – sellele ei jää liiv külge.

Tesalate’i rätik on valmistatud mikrofiiber materjali, milles on 80% polüestrit ja 20% polüamiidi. Ehk siis tegu on keemiaga. Kes peab lugu looduslik materjal, sellele see toode ei sobi.

F: worldwide.tesalate.com

Ent praktiline on austraallaste leiutis kindlasti. Rannast tulles on tavalised nn saunarätikud märjad, rasked, võtavad kotis palju ruumi ja nendega tuleb koju kaasa parasjagu niipalju liiva, et meele mõrudaks teha.

Tesalate’i loojad ütlevad, et nende rätikuga neid muresid pole. Liiv kukkuvat sellelt maha. Ja rätik suutvat kuivatades imada lausa liitri jagu vett. Mitte et see rätiku kergeks teeks, aga seda on sealt lihtne välja väänata. Peale selle kuivab rätik poole kiiremini kui tavaline.

Kuna rätik on õhuke, saab selle väikseks kokku rullida. Nii et reisimiseks igati sobiv toode.

Rätikud maksavad 59 USA dollarit ja neid saab tellida siit.

 

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri