Jaga seda postitust

Kuidas saab kahekesi puhata 59 euro eest? Värska kuurortravikeskus toob Tourestile väga hea pakkumise

Värska

See mullivann on täidetud loodusliku mineraalveega – midagi nii erilist mujal Eestis ei leia. F: Grethe Rõõm / Värska kuurortravikeskuse pildipank

Õhtusöök buffet-lauas, piiramatu veekeskuse ja saunade kasutus, ööbimine kaheses toas, virgutav hommikuujumine, jõusaal ja mõnus hommikueine ning seda vaid kahele inimesele kokku 59 euro eest. Niisuguse suurepärase pakkumisega tuleb peatsel Touresti messil välja Värska kuurortravikeskus.

Jutt ei käi telkimisest vabas looduses või ööbimisest askeetlikes tingimustes. Saate mõnusa spaa-puhkuse ning kõik vajalik on hinnas. Ei mingeid varjatuid lisakulusid õhtusöögile või piiranguid veekeskuse kasutamisel. Ja ka see pole veel kõik. Kui teil on kaasas alla 5-aastaseid lapsi, siis nemad puhkavad koos vanematega täiesti tasuta.

Kõik, mida peate soodsa puhkuse saamiseks tegema – külastage 9.-11. veebruaril Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses peetavat Touresti messi ning leidke Värska kuurortravikeskuse esindus. Küsige messipakkumist „Puhkus kahele“ 59 euro eest ning suurepärase sisu ja ülisoodsa hinnaga pakkumine saabki teie omaks.

Kuidas, kellega ja millal seda kasutada, see jääb juba hiljem teie otsustada. Pole piiranguid nädalapäevade ega kuude osas.

Pakkumine „Puhkus kahele“ 59 euro eest kehtib 2018. aasta lõpuni – võid söösta puhkama juba Sõbrapäeval, teha olulise kingituse tähtpäevaks, põigata Värskasse suvel või jõulude ajal.

Eksklusiivset pakkumist müüb Värska kuurortravikeskus vaid nendel kolmel päeval, 9.-11. veebruaril Touresti messil kohapeal.

Kui sul pole võimalik messile minna, saad neil päevil ainulaadse pakkumise soetada konkreetseteks kuupäevadeks promokoodiga „TOUREST“ meie veebilehel www.spavarska.ee. Hiljem või mujal seda teha ei saa.

AINULT TOURESTIL

Messipakkumine
„Puhkus kahele“ 59€
Tavahind 92€

www.spavarska.ee

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri