Jaga seda postitust

Läänemaalt saab alguse RMK üle-eestilise ühismatka 200-kilomeetrine teekond

Sel neljapäeval, 16. augustil kell 11.30 saab Läänemaalt Nõva külastuskeskusest alguse RMK ühismatka Peraküla-Aegviidu lõik. Sel teekonnal osalevad inimesed läbivad nii jalgsi kui ka ratastel kümne päevaga ligi 200 kilomeetrit RMK matkaradasid, jõudes 25. augustiks Aegviitu.

Kokku läbivad sajad inimesed kolme nädalaga 1800 kilomeetrit RMK matkaradasid läbides nii vanu kui ka täiesti uusi paiku, kuhu on viimase kümne aastaga matkateede võrgustikku laiendatud.

RMK külastuskorralduse osakonna juhataja Marge Rammo sõnul on matkaradade külastamine ja looduses vaba aja veetmine üle Eesti järjest populaarsemaks muutunud – täna on seda võimalik teha juba ligi 3000 kilomeetri ulatuses RMK poolt loodud ja hooldatud õppe- ning matkaradadel.

RMK poolt Eesti Vabariigi 100. juubeliks korraldatud matka raames toimuvad ka tasuta metsakontserdid, kus lisaks muusikutele on kohal ka tuntud näitlejad nagu Guido Kangur, Anne Veesaar, Raimo Pass, Pääru Oja, Christopher Rajaveer, Harriet Toompere ja Robert Annus. Lisaks muusikale räägitakse kohalikust kultuuripärandist, loodusnähtustest jms. Neile kontsertidele on oodatud kõik huvilised.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri