Jaga seda postitust

Lennugraafik Tallinna ja Helsingi vahel muutub tuleval suvehooajal tihedamaks

Finnair muudab järgmise aasta suvehooajal lennugraafiku Tallinna ja Helsingi vahel tihedamaks ning alustab otselende Nanjingi, Lissaboni ja Stuttgarti.

“Lisame 2018. aasta suvehooajal ka lende populaarsetesse sihtkohtadesse. Näiteks lennud Tallinnasse hakkavad toimuma kuni kümme korda nädalas,” teatas Finnair.

Hiina, Portugal, Saksamaa

13. mail 2018 alustab Soome lennukompanii uue aastaringse lennuliiniga Hiinasse Nanjingi. Suvehooajal toimuvad lennud kolm korda nädalas ja talvehooajal kaks korda nädalas.

“Lisaks Nanjingile lendame seitsmesse maismaa-Hiina sihtkohta,” märgib Finnair. “Teenindame 2018. aasta suvel kokku 38 iganädalast lendu maismaa-Hiinasse, mistõttu on Finnair üks suurimatest Euroopa ja Hiina vahel lendavatest Euroopa lennufirmadest.”

2018. aasta juunist kuni oktoobrini toimuvad lennud Portugali pealinna Lissaboni kuni kuus korda nädalas. Samuti alustab Finnair aprilli lõpus uute igapäevaste lennuliinidega Stuttgarti, mis on ettevõtte kuues sihtkoht Saksamaal.

Norra

Finnair alustab 2018. aasta mais ka uute lennuliinidega Helsingist Bergenisse ja Tromsøsse (Norra). Lennuliine teenindab Norra rahvuslik lennufirma Wideroe ning lende müüb ja turustab Finnair.

Alates 15. maist 2018 väljuvad lennud Bergenist Helsingisse iga päev ning lend Tromsøst Helsingisse kord nädalas, laupäeviti.

Samuti jätkab Finnair läbi Stockholmi Bergenisse suunduvate lendudega. Uued lennuliinid on Finnairi nii Aasia lendude kui ka Euroopa lennuvõrgustiku jätkulennud.

Hiljuti teatas Finnair, et alustas otselende Helsingist Indiasse Goasse.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri