Jaga seda postitust

Lennukis sündinud poiss saab kogu elu jooksul Jet Airwaysiga tasuta lennata

See on tavapärane, et lennukis sündinud lapsed saavad lennufirmalt, kelle laineris nad ilmale tulid, tulevikus mõne tasuta lennupileti. Jet Airwaysi lennul Indiast Kochist Saudi Araabiasse Dammanisse sündinud poisil läks aga eriti hästi – ta võib kogu elu jooksul lennata Jet Airwaysi lennukitega tasuta.

Jet Airwaysi lend 9W570 tegi selle nädala esmaspäeval Mumbais “hädamaandumise”, kuigi häda polnud rohkemat kui see, et pardal oli üks reisija rohkem kui Kochist õhku tõustes, kirjutas Lonely Planet.

Jet Airways paistab olema väga lastesõbralik lennukompanii. Nende viimase aja Facebooki-lehe postitused ongi peamiselt ainul laste teemal. Pole siis ka imestada, et lennukis sündinud laps sai kogu eluks tasuta lennuõiguse. Mitte kunagi varem pole Jet Airwaysi lendudel lapsi sündinud.

Viimane teade lennukis sünnitamisest tuli aprillis, kui Telegraph kirjutas, et Turkish Airlinesi Guineast Burkina Fasosse lennanud lennukis sünnitas Nafi Diaby tütre Kadiju. Tema tuli ilmale ligi 13 km kõrgusel.

Enamik lennufirmasid ei luba lennata pärast naise 36. rasedusnädalat. Kui naine ootab mitmikuid, ei lubata lennukisse pärast 32. rasedusnädalat. Kui naine on 28. nädalat lapseootel, palub näiteks Ryanair reisijal võtta arsti kinnituse, et ta ikka tohib lennata.

Reisiportaal kirjutas hiljuti lennukis sünnitamisest. Loe siit, millised riigi kodakonduse laps saab, kui ta sünnib tuhandete meetrite kõrgusel õhus.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri