Jaga seda postitust

Liiklejate mõistlikkus ja ligi 800 politseiniku töö aitas tippkohtumise ajal Tallinna tänavad ummikuteta hoida

Eesti ELi Nõukogu eesistumise tippkohtumine möödus politsei jaoks töiselt, kuid suuremate vahejuhtumiteta. Turvalisele sujumisele aitasid kaasa ka kõik liiklejad, kes järgisid politsei varasemaid soovitusi, teatas PPA.

Põhja prefekt Kristian Jaani sõnul on politseinikel seljataga töised päevad, mis aga märkimisväärseid vahejuhtumeid endaga kaasa ei toonud. “Otseselt eesistumisega seotud korrarikkumisi kohtumise ajal ei olnud. Politsei sai teha oma planeeritud tegevusi ning üritus sujus tõrgeteta,” lausus prefekt.

Kohtumise kordaminekule aitasid kaasa ka kõik liiklejad, kes juhindusid politsei soovitustest ja suhtusid mõistvalt kehtestatud piirangutesse. “Tänan siiralt kõiki autojuhte, kes hoidusid autodega kesklinna tulemast ja aitasid niimoodi vältida suuremaid ummikuid ja seisakuid kesklinnas,” sõnas Jaani.

Prefekt lisas, et digitaalvaldkonna tippkohtumine oli ühtlasi ka viimane üritus, mis endaga tavapärasest rohkem liikluspiiranguid kaasa tõi. “Oktoobris ja novembris toimuvad üksikud üritused liiklusele enam nii suurt mõju ei avalda ja tavapärane sügisene rütm liikluses saab taastuda.”

Tippkohtumise ajal oli Tallinnas turvalisust tagamas ühtekokku ligi 800 politseinikku ning abiks mitmed koostööpartnerid.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri