Jaga seda postitust

Looduse Omnibuss kutsub 14. mail seiklema maa alla ja maa peale

Looduse Omnibuss kutsub Emadepäeval, 14. mail Ida-Virumaale. Eesti Kaevandusmuuseumis kestavad kulla- ja kivipäevad ning Jõhvi kontserdimajas on õhtul Looduse Aasta Foto 2017 parimate piltide vaatamine koos Jassi Zahharovi kontserdiga.

Looduse Omnibuss

Kohtla-Nõmmel teeme rongiretke maa alla, soovijail on võimalus sõita ka safaritaksoga tehismägedele, osaleda kullauhtmisel ja otsida kalliskive. Kulla- ja kivipäevade programmi juhatab Virumaa patrioot Enn Käiss.

Õhtul kell 17 algab suur pildivaatamine ja Jassi Zahharovi emadepäevakontsert Jõhvi kontserdimajas, kus tähistame ka looduskaitsepäeva. Suurelt ekraanilt saab näha 600 parimat pilti, lisaks liikuvaid pilte ehk loodusvideoid. Helipilte loovad Margus Kappel (klaver) ja Peeter Malkov (flööt, elektroonika). Õhtu avab keskkonnaminister Marko Pomerants.

Autasustame kullauhtmise võistluse võitjaid ning kohapeal saab soodsalt osta Loodusfoto Aastaraamatut 2017. Retke juhendab Eesti kaevandusmuuseumi direktor ja arhitektuuriajaloolane Andres Kraas.

Kohtla-Nõmmel ja Jõhvis avatud kohvikud, kuid pikaks päevaks võib ka üht-teist kaasa võtta.

Sõidu hind täiskasvanutele koos maa-aluse rongisõidu ja kontserdiga 20 eurot, õpilased 10 eurot ning lapsed, kes koolis ei käi tasuta. Retkelistele on kingituseks Viking Line´i soodusreis Soome.

Buss väljub Rahvusraamatukogu eest kell 9, tagasi Tallinnas 21.30.

Palume registreerida retked@looduseomnibuss.ee või telefonil 5647 6297. Palun märkige, et tulete Tallinnast.

Looduse Omnibussi ettevõtmisi toetavad Eesti Energia ja KIK.  Eesti Energia kliendid saavad osaleda Looduse Omnibussi retkedel 10% soodsamalt.

Soodustuse kasutamise info leiate Eesti Energia kodulehelt.

Avalehe foto: Eesti Kaevandusmuuseum

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri