Jaga seda postitust

Lufthansa avaldas interaktiivse Euroopa õllekaardi, kus on ka üks Eesti baar

Lufthansa avaldas interaktiivse kaardi, mis tutvustab Euroopa parimaid õllebaare. Kaardil on ka üks Tallinnas asuv baar.

Enamikest Euroopa riikidest on kaardile valitud 1-2, suurematest riikidest rohkem kohti. Nii et valikusse pääsemine peaks olema tunnustus.

õllekaart Lufthansa õllekaardi

F: Lufthansa

Eestist on selle tunnustuse saanud Tallinnas Lai tänav 8 asuv Koht. “Lõõgastumiseks ja külma joogi nautimiseks suurepärane koht. See on nagu kodu kodust eemal, muljetavaldava õllevalikuga,” märgitakse Lufthansa õllekaardil.

Koht on pisikene kaminaga õllebaar vanalinnas. Kohta palju inimesi ei mahu, aga õlut mahub sinna palju. Valik on suur ja baariomanik oskab igat marki ka tutvustada.

Baar on tänava äärest peitunud kangialuse tagaossa, kohe kangialuse kõrval on aga väike õllepood, kus on samuti saadaval suur valik käsitööõlut kõikjalt maailmast.

Lufthansa õllekaart on koostatud kohalike inimeste ja Lufthansa töötajate soovituste põhjal. Iga baari kohta on lühike tutvustus ning saab kaardilt täpselt teada, kus baar asub. Kaart juhatab edasi Lufthansa reisigiidi lehele, kus tutvustatakse Tallinnat lähemalt.

Lufthansa avaldas tänavu samalaadse kaardi ka jäätisekohvikutest. Tallinnast on seal ära märgitud Lühike jalg 4 asuv Cortile.

jäätisekaart Lufthansa

F: Lufthansa

Allikas: Travel and Leisure

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri