Jaga seda postitust

Lux Express pakub pileteid Riiga, Vilniusesse ja Varssavisse vaid 3 euro eest

Veebruaris ja märtsis pakub Lux Express pileteid Riiga, Vilniusesse ja Varssavisse vaid 3 euro eest. Soodsa hinnaga pileteid on piiratud hulk.

Ostuperiood on kuni 4. veebruarini. Reisi kuni 29.03.2018.
Kampaaniakood: FEBRUARY

Kampaania reeglid:

  • Pileteid on võimalik vahetada enne bussi väljumist, sellisel juhul tuleb tasuda algse ja uue pileti hinnavahe. Lisanduda võib teenustasu vastavalt hinnakirjale;
  • Kampaaniapiletid on saadaval vaid Lux Expressi veebipoes;
  • Kampaaniapileteid tagasi ei osteta;
  • Kampaania hinnaga ostetud pileteid ei saa vahetada teiste soodustustega piletite vastu;
  • Soodustus ei kehti Lux Expess Lounge istekohtadele;
  • Kampaaniahinnaga pileteid on igale väljumisele piiratud hulk;
  • Kampaaniasse on kaasatud piiratud hulk väljumisi.

Osta pilet siit


Tallinna – Haapsalu liinil alustas uus varahommikune väljumine

Alates tänasest lisab Lux Express Tallinna-Haapsalu liinile uue hommikuse väljumise. Uus väljumine on Lux Expressi esimene kiirliiniga kahe linna vahel.

Bussireisijate arv kasvas Tallinna-Haapsalu liinil ainuüksi selle aasta jaanuaris 2500 reisija võrra võrreldes möödunud aasta jaanuariga. Kasvava nõudluse rahuldamiseks lisab Lux Express sõidugraafikusse uue kiirliini, mille sõiduaeg kahe linna vahel on 1 tund ja 35 minutit.

Lux Expressi Eesti kommertsjuht Märt Sibrik selgitas, et inimesed hindavad tänapäeval oma aega kõrgelt ja bussiettevõtte eesmärgiks on pakkuda mitte ainult mugavaid, vaid ka kiireid ühendusi.

“Kui buss on aeglane ja vana ning sõidugraafik on ebamugav, otsustab inimene auto kasuks. Meie oleme selgelt ühistranspordi usku ning seetõttu seadsime eesmärgiks pakkuda Tallinna-Haapsalu liinil nii tipptasemel busse kui ka mugavat sõidugraafikut ja kiireid ekspressliine,” ütles Sibrik.

Uus kiirbuss väljub Tallinnast kell 6.50 ja jõuab Haapsallu kell 8.25. Haapsalust Tallinnasse väljub buss kell 9.00 ja jõuab kohale kell 10.35. Uue väljumise näol on tegemist Lux Expressi esimese kiirliiniga, mis teeb Tallinna ja Haapsalu vahel neli peatust: Vana-Pääsküla, Turba, Uuemõisa, Niine. Lisaks toimub väljumistel ka kaks nõudepeatust väljumiseks Vahtra peatuses Haapsalus ja Järvel Tallinnas.

Kuna Haapsalu populaarsus reisisihtkohana kasvab ning Lux Express pakub mugavaid ja kiireid bussiühendusi ka naaberriikidega, loodab bussiettevõte meelitada Haapsallu ka välisturiste.

Lux Expressi bussid hakkavad Tallinn-Haapsalu vahel sõitma 12 korda päevas:

Tallinnast Haapsallu: kell 6.50, 10.00, 11.15, 13.30, 15.15 ja 18.30

Haapsalust Tallinnasse: kell 6.30, 9.00, 12.15, 13.30, 16.15 ja 17.30

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri