Jaga seda postitust

Lux Expressi bussid hakkavad peatuma Vanemuise juures, et Tallinnast saabunud teatrikülastajail oleks mugavam

Kui varem pidid Vanemuise õhtusele teatrietendusele bussiga tulnud pealinlased esmalt jõudma teatrist bussi- või rongijaama, siis nüüd saab Tallinna bussi peale astuda otse Vanemuise teatrile lähimast bussipeatusest Tartu Kaubamaja juures.

Alates 1. aprillist hakkavad Tartust kell 22.00 väljuvad Lux Expressi bussid peatuma nõudmisel „Tartu Kaubamaja“ peatuses Riia mäel. Bussi sisenemiseks tuleb siiski pilet soetada eelmüügist.

lux Expressi

F: Lux Express

“Peatus on lisatud selleks, et teatrikülastajad jõuaks mugavalt viimasele bussile,” ütles Lux Expressi Eesti kommertsjuht Märt Sibrik. “Reisijad on märkinud, et senine korraldus oli ebamugav ning seetõttu kaldus otsus tihti autosõidu kasuks. Nüüd saavad Vanemuise teatri õhtusele etendusele tulnud tallinlased auto rahumeeli koju jätta, sõita teatrisse mugavalt ja turvaliselt ning mitte muretseda teeolude ja pimedale jääva sõidu pärast.”

Muudatus tehti Vanemuise teatri, Tartu linnavalitsuse ja Lux Expressi koostöös. “Pealinlased on meie teatrisse alati väga oodatud – usume, et iga teatrisõber leiab meie programmist alati midagi huvitavat ning loodame, et muudatus toob Emajõe Ateenasse veelgi rohkem teatrikülastajaid,” lausus Vanemuise teatri turundusjuht Ave Svarts.

Lux Expressil on Tallinn-Tartu liinil igapäevaselt kokku üle 3000 sõidukohaga 62 väljumist. Kõikides Lux Expressi bussides on personaalsed puutetundliku ekraaniga meelelahutusseadmed ja iga istmepaari juures on elektriseadmete laadimisvõimalus (220 V). Bussides on mugavad reguleeritava seljatoega istmed, rohkelt jalaruumi, tasuta WiFi, kliimaseade ja WC. Kõik bussiistmed on varustatud turvavöödega.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri