Jaga seda postitust

Maaturismiettevõtted peibutavad 1. mail sadade eripakkumistega

Maaturism

F: Pixabay.com

1. mail avavad sadakond maaturismiettevõtet oma uksed, et tutvustada heade pakkumiste ja eriprogrammiga põnevaid puhkamisvõimalusi kõikjal üle Eesti.

Ettevõtmise peakorraldaja MTÜ Eesti Maaturism tegevjuhi Raili Mengeli sõnul lükkavad 1. mail maapiirkondade majutusettevõtted, väiketootjad ja kohvikud, seikluspargid ja külastuskeskused üle Eesti ühiselt puhkusehooajale hoo sisse.

“Lustakaid ja omanäolisi tegevusi, sündmusi, häid maitseid ja elamusi jagub kogu perele tõepoolest üle Eesti,” ütles Mengel.

1. mail saab tasuta või erihinnaga kogeda eri maitseelamusi, ööbida põnevates Eesti majutusettevõtetes, tutvuda taluloomadega, osaleda matkadel, töö- ja õpitubades, sõita paadiga, käia saunas ning näha väiketootjate tegevust.

Kõik üritusel osalevad turismiettevõtted ja pakkumised leiab veebikaardilt läbi maaturism.ee kodulehe, kuhu lisandub kuu lõpuni iga päev veel ettevõtteid, mis 1. mail ja juba sellele eelneval nädalavahetusel kõiki külla ootavad.

Maaturismiettevõtete avatud uste päeva eesmärk on tutvustada põnevaid puhkamisvõimalusi Eestis. MTÜ Eesti Maaturism eestvedamisel peetav üle-eestiline sündmus toimub neljandat aastat. Mullu osales avatud uste päeval 160 erinevat turismiettevõtet.

Sündmuse kohta saab täpsemat infot aadressilt maaturism.ee. Tuhandeid puhkamisvõimalusi üle Eesti leiab ka veebilehelt puhkaeestis.ee.

Kaart tänaseks registreerunud sadakonna turismiettevõttega üle Eesti, mis oma uksed 1. mail kõigile külalistele avavad:

maaturism

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri