Jaga seda postitust

Matkamess toob 7. aprillil Tallinna lauluväljakule seikluslike retkede korraldajad

7. aprillil toimub Tallinna lauluväljakul Matkamess, mis toob kokku ligi 40 elamuste, seikluste ja matkade-retkede loojat.

“Soovid võtta ette mõne matka, aga kõik “klassikalised” rajad ja liikumisviisid on juba ära proovitud? Pane meid proovile, leia Matkamessilt vähemalt üks uus mõte, mida sel suvel proovida,” kirjutavad korraldajad Matkamessi veebilehel. “Sa ei armasta üldse klassikalist seljakoti ja telgiga matkamist? Pole probleemi, Matkamessilt leiad kümneid närvikõdi pakkuvaid seiklusi nii toas kui õues, lühemaid retki ning sporditarbeid.”

Seikluskeskuste vedajad ning matkade ja retkede korraldajad on messil ise kohal. Sul on võimalik vahetult nendega rääkida, uurida ja küsida. Mitu korraldajat annavad võimaluse kohapeal ka üht-teist põnevat proovida.

Matkamessi programm on üles ehitatud nii, et oma lugusid räägivad tuntud ja kogenud spordisõbrad, seiklejad ja matkajad ning adrenaliinikütid.

Esimest korda on Matkamessil matka- ja spordivarustuse kirbukas (lauluväljaku III korrusel). Mess algal laupäeval, 7. aprillil kl 10 ja messiajal suletakse kl 18.

Külastajatele on avatud kohvik ning lastele on eraldi huvitegevusala.

Messile sissepääs on tasuta.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri