admin

 • Kui kellelgi on soov sõita Gruusiasse ja vajad nõuandeid, siis võid siin küsida. Tulin hiljuti Gruusiast ja saan ehk aidata. Saan jagada soovitusi majutusi, transpordi, hindade, toidu jms kohta. Postitamiseks tuleb end lehel registreerida. See on lihtne, saab ka Facebooki kontoga siseneda.

 • admin posted an update 1 year, 10 months ago

  “Minu” sari on jõudnud 100. raamatuni – ilmus Tiit Pruuli “Minu maailm. Romantiku(te) heitlused”.
  Autor kirjutab: “Ma tahan kõike. Hinnaalanduseta, odava väljamüügita. Nendest tahtmistest on sündinud see raamat ja inspireeritud mu reisid.
  Lähen jälle, kuigi tean, et on hea, kui saan kübemegi sellest, mida igatsen.”
  Kus on rännumees Pruuli käin…[Loe veel]

 • admin posted an update 1 year, 10 months ago

  Juulis Mere puiesteel sõitmist alustanud isejuhtivate busside pilootprojekt saab punkti 26. augustil. Kõigil huvilistel on võimalik uudse tehnoloogiaga tutvuda veel käesoleva nädala jooksul, bussiliin lõpetab töö laupäevase päeva lõpus. Isejuhtivad bussid on Tallinna tänavatel Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise raames, mille üks fookusvaldkon…[Loe veel]

 • admin posted an update 1 year, 11 months ago

  Reisiportaal loosis Facebookis välja kaks Belinda Carlisle’i kontserdi piletit. Need võitis Livia Aru. Kontsert on Haapsalus 19. augustil. Samal ajal on linnas ka Maitsete Promenaad.

 • admin posted an update 1 year, 11 months ago

  Laevapiletid.ee veebikeskkonnast saab praegu Soome laevapileteid eriti odavalt: Viking Line’i reisijapiletid Soome alates 7 €/suund ja sõiduauto kaasa sama hinnaga. Nii odav hind on vaid valitud välimustele. 
  Hinnad kehtivad reisimiseks kuni 17.09.2017 ning broneerimiseks kuni 31.08.2017. Kampaaniahinnaga broneeringuid ei saa tühistada. Muutm…[Loe veel]

 • admin posted an update 1 year, 11 months ago

  Täna loositi välja Augustibluusi kahe tasuta festivalipassi võitja. Selleks on Piret Tiigimägi. Võitjaga võetakse ühendust. Mõnusat bluusielamust!

 • admin posted an update 1 year, 11 months ago

  Raudtee remonditööd Türi-Lelle lõigul toovad augustis muudatusi Tallinn-Türi-Viljandi sõidugraafikutesse.
  Raudteetööd mõjutavad Tallinn-Türi ja Tallinn-Viljandi liinidel tavapärast liiklust kolmel augustikuu nädalavahetusel. Remont toimub 5.-6. augustil, 12.-13. augustil ja 26.-27. augustil, mil reisijaid teenindatakse Lelle ja Türi vahel asendu…[Loe veel]

 • admin posted an update 1 year, 11 months ago

  Eelseisvatel päevadel külastavad Lääne päästekeskuse ohutusjärelevalve inspektorid Pärnu toitlustusasutusi. Külastuste eesmärk on selgitada välja, milline on tuleohutuse olukord toitlustusettevõtetes enne suurürituse, Weekend Festival Baltic algust.
  Lääne päästekeskuse ohutusjärelevalve büroo juhi Indrek Laanepõllu sõnul ei ole tegemist mingi t…[Loe veel]

 • admin posted an update 2 years ago

  Alates 10. augustist teenindavad Lux Expressi Jõhvi – Peterburi liini reisijaid 4 korda päevas uued Lux Mini bussid. Reisil on vahepeatused Narvas ja Sillamäel. Lux Mini on uusim Mercedes Sprinter buss, mis mahutab 16 reisijat.

 • admin posted an update 2 years ago

  Praamid.ee: Esialgsetel andmetel sõitis suursaarte ja mandri vahel jaaninädalal parvlaevadega kokku 78 201 reisijat ja 28 731 sõidukit, mis on võrreldes möödunud aasta sama perioodiga vastavalt 3% ja 9% enam (2016. aastal teenindati 75 841 reisijat ja 26 354 sõidukit).
  Seejuures Virtsu-Kuivastu liinil teenindati jaaninädalal 57 078 reisija…[Loe veel]

 • admin posted an update 2 years ago

  Rohuküla ja Heltermaa sadamahoonete kohvikutest saab nüüd osta jalakäijate praamipileteid. Kohvikutes teenindatakse piletisoovijaid üldises järjekorras. Seega tuleb olla sadamates aegsasti, et kõik toimingud saaks tehtud. Jalakäijate pileteid saab osta lisaks sadamakassadest ning kõige kiirem ja mugavam on piletiost e-keskkonnast http://www.praamid.ee.

 • admin posted an update 2 years, 1 month ago

  Täna võetakse parlamendis vastu “Ühistranspordiseaduse, liiklusseaduse ja riigilõivuseaduse muutmise seaduse eelnõu”, mis reguleerib sõidujagamist.
  Riigikogu majanduskomisjoni esimees Aivar Kokk ütles, et seaduseelnõus ei reguleerita enam sõidujagajaid ja taksoettevõtteid eraldi, vaid suund on võetud sellele, et leevendatakse kehtivaid taksoveonõ…[Loe veel]

 • admin posted an update 2 years, 1 month ago

  Lux Express teatas, et uued Lux Lounge bussid on nüüd Tallinn – Riia ning Tallinn – Peterburi liinil. Tutvumisperioodil on piletid kuni 50% soodsamad. Soodustus kehtib ka Lounge alal.

  Ostuperiood: 13.06 – 16.06.2017
  Kampaaniakood: summer
  Reisiperiood: 19.06 – 30.06.2017

  Peterburi liinil kuni 30.08.2017
  Liinid:
  Tallinn – Riia (ja t…[Loe veel]

 • admin posted an update 2 years, 1 month ago

  Ilmunud on värske GO reisiajakirja number. Seekord on seal palju juttu Austraaliast, Uus-Meremaast ja Lääne-Paapuast. Lugude kokkuvõtteid saab lugeda siit: https://reisikirjad.gotravel.ee/ajakiri/go-reisiajakiri-66-juuni-2017/

 • admin posted an update 2 years, 1 month ago

  Novatoursi teatel on kuni 13. juunini võimalik broneerida soodushinnaga reise. Valikus on Türgi, Bulgaaria, Kreeta, Rhodos, Peloponnesos, Zakynthos, Korfu, Küpros, Itaalia, Sitsiilia, Hispaania ja Portugal. Väljumised suvereisidele vahemikus juuni lõpp kuni oktoober. Hinnad alates 239 eurost.

 • admin posted an update 2 years, 1 month ago

  Elron alustab taas rongijuhtide väljaõpet. Õppekava koosneb viiest moodulist. Selle raames õpitakse tundma nii Euroopa kui ka siseriiklikke raudtee regulatsioone, milles suurim maht on suunatud raudteeinfrastruktuuri, signalisatsioonijuhendi, rongiliikluse- ja manöövritöö juhendi tundmaõppimisele. Rongijuhtide õppe korraldusest on võimalik…[Loe veel]

 • admin posted an update 2 years, 1 month ago

  Kui oled 12-25-aastane, saad Nordica lendudel sõita noortehinnaga. Noortehinnaga piletid algavad 39.90 eurost ning kohtade arv lendudel on piiratud. Noortehinnaga pileteid saab osta Nordica klienditeenindusest ja reisibüroodest, kasutades märksõna NOORTEHIND.

 • admin posted an update 2 years, 1 month ago

  Seoses Tartu Vaksali tänava ja raudteejaama ümbruse renoveerimistöödega on muutunud Elroni asendusbusside peatuskoht Tartu vaksali ees. Tartu-Tapa liini asendusbussid peatuvad Vaksali tänavalt lähenedes enne Tõnissoni ja Haava tänava ristmikku, ajutise linnaliinide bussipeatuse lähedal. Antud liikluskorraldus kehtib kuni 4. augustini.

 • admin posted an update 2 years, 1 month ago

  AirBaltic avas koostöös Iberiaga lennuliini Madriidi. Lennud toimuvadkolm korda nädalas ja piletite hinnad algavad 75 eurost. Otselend Riiast Madridi kestab neli tundi.

 • admin posted an update 2 years, 1 month ago

  Jaapani KTV käis 2013. aastal Eestis ja tegi sellest 22-minutise meelelahutusliku saate. Nüüd saab seda näha siit. Jaapanlaste telesaadete stiil on meile ilmselt võõras, aga seda põnevam on vaadata, kuidas nad Eestit oma vaatajatele tutvustasid.
  Suur osa saatest on filmitud Tallinna vanalinnas. Salvestati suveniiripoode ja huvitavamaid restor…[Loe veel]

 • Näita veel

Kaotatud salasõna

Registreeri