Jaga seda postitust

Moskva tuntud loomelinnakus näitavad oma töid Eesti fotograafid

Moskva trendikas loomelinnakus Flacon on 4. oktoobrini avatud Eestit võlusid tutvustav fotonäitus “Eesti värvid”. Flaconi üritusi, laatasid ja festivale külastab keskmiselt 2000-3000 inimest päevas.

Eesti fotonäitus Moskvas. F: Puhkaeestis.ee

Eesti fotonäitus Moskvas. F: Puhkaeestis.ee

Eesti Vabariigi 100. sünnipäevast ajendatud näitus tutvustab Eesti looduse ilu, ainulaadset toitu ja imelist mitmekesisust, et inspireerida oma külastajaid Eestisse reisima.

Näitusel on 28 Eesti fotograafi tööd, mis tutvustavad külastajatele huvitavaid fakte. Külastajad saavad teada, et Tallinnas on Põhja-Euroopa paremini säilinud vanalinn, üle viiendik Eestist on kaetud puutumatute soodega, Eesti on üks puhtama õhuga riike maailmas ning Eesti looduses registreeritud 386 linnuliiki on muutnud Eesti ornitoloogide tõmbekeskuseks.

Eesti fotonäitus Moskvas. F: Puhkaeestis.ee

Eesti fotonäitus Moskvas. F: Puhkaeestis.ee

Näitusel saad näha töid sellistelt Eesti fotograafidelt nagu Anete Palmik, Arne Ader, Aron Urb, Daniel Rinaldo, Kaupo Kalda, Mariann Liimal, Mart Vares, Paul Meiesaar, Rasmus Jurkatam, Remo Savisaar, Renee Altrov, Roman Neiman, Stina Kase, Sven Zacek, Tarmo Haud, Tõnu Runnel ja Tõnu Tunnel.

Allikas: Puhkaeestis.ee

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri