Jaga seda postitust

Nende riikide rahvad reisivad kõige rohkem

iirlased Hostelworldi

Iiri torupillimängijad New Yorgis St Patricku päeva rongkäigus. F: Pixabay.com

Kui oled maailma avastamas, siis ära üllatu, kui kohtud iirlastega – nemad on enim ringi rändav rahvas maailmas, selgus Hostelworldi uuringust.

Hostelworld analüüsis 170 riigi majutuse broneerimise andmeid ja leidis, et proportsionaalselt elanike arvu kohta reisivad kõige rohkem iirlased. Järgnevad austraallased ja uusmeremaalased, kirjutab Lonely Planet.

Majutuse broneerimise veebileht loendas nii välis- kui ka sisereise alates 2014. aastast. Kuna kirja läksid ka reisid oma kodukoha ümbruses ja kodumaal laiemalt, siis tõstiski see väikerahva esimeseks. Iirimaal elab u 4,7 miljonit inimest.

Iirlaste 10 enimkülastatud paiga hulgas olid iiri linnad Dublik, Galway, Cork ja Belfast.

Austraallastele meeldib aga rohkem kaugemaid maid avastada. Nad käivad palju Londonis, Amsterdamis, Berliinis ja Barcelonas. 10 kõige külastatuma riigi seas on austraallastel Inglismaa, Kanada, Holland, Šveits, Šotimaa, Rootsi ja Taani.

Kui statistikas ei arvestataks broneerimiste ja riigi elanike arvu suhet, siis koguarvult reisivad üle piiri kõige rohkem ameeriklased. See on ka mõistetav, sest ameeriklasi on väga palju – 323 miljonit.

Ameeriklastele järgnevad Inglismaa, Saksamaa, Austraalia ja Kanada.

Mis linnades kõige rohkem käiakse? Kõige populaarsem linn oli London. Euroopa sihtkohad olidki enimkülastatud paigad – maailma kümne populaarseima linna seas oli Euroopa omi seitse.

Alates 2014. aastast on Hostelworldi süsteemis kõige rohkem broneeringuid tehtud Hispaania majutuspaikadesse. Järgnevad Itaalia, USA, Inglismaa ja Saksamaa.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri