Jaga seda postitust

Nordica lendude võrgustikku lisandub Varssavi

F: Nordica

F: Nordica

Nordica lisab oma lendude võrgustikku Varssavi liini. Alates 26. juunist hakkab Nordica hakkab koostöös LOTiga lendama aasta ringi kolm korda päevas Tallinnast Varssavisse. Lennuaeg sihtkohta on 1 tund ja 35 minutit, teatas Nordica.

„Lennusageduste lisamine antud liinile on olnud väga oodatud ja usume, et mugav Varssavi lennujaam muutub peatselt Eesti klientide jaoks lemmik sõlmjaamaks,” ütles Nordica juhatuse esimees Jaan Tamm. “Näeme suurt nõudlust nii äri- kui puhkusereisijate hulgas, pakkudes lisaks suurele Poola siseturule edasilennu võimalusi rohkem kui sajasse sihtkohta.”

Varssavil on suur potentsiaal mugava sõlmjaamana, kuna lisaks tänastele võimalustele ühildub Nordica uus lennugraafik hästi jätkulendudega Kesk- ja Lõuna-Euroopa ning Kaukaasia suunal. Head ühendused tekivad näiteks Prahasse, Budapesti, Bukaresti ja Sofiasse, Milanosse ja Madridi ning Jerevani, Tbilisisse ja ka Almatõsse. Kõigest tunnise ooteajaga on nüüdsest saadaval lennuühendused USA suurematesse linnadesse nagu New York, Chicago ja Los Angeles.

“Meil on väga hea meel näha kasvavat reisijate arvu Tallinnast läbi Varssavi paljudesse sihtkohtadesse üle maailma. Eestlased on väga pragmaatilised reisijad, kes hindavad kvaliteeti ja efektiivsust. Uued ühendused pakuvad Varssavi kaudu veel samal päeval interkontinentaalseid lende, ilma et reisijad peaksid öö sõlmjaamas veetma. Muuseas, LOT on ainuke lennufirma, kes ühendab niivõrd tiheda lennugraafiku ja laia sihtkohavalikuga Kesk- ja Ida-Euroopat muu maailmaga,” ütles LOT Polish Airlines’i tegevjuht Rafal Milczarski.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri