Jaga seda postitust

Nordica tähistab 2. sünnipäeva ja pakub soodushinnaga pileteid

Eesti lennufirma Nordica tähistab sel nädalal oma teist sünnipäeva. Kuigi ettevõte alustas lendude korraldamist mõni kuu varem ehk 2015. aasta novembris, siis ilmusid Nordica nimi ja firma visuaalne identiteet avalikkuse ette just märtsi lõpus 2016, kui järk-järgult alustati lendamist oma lennukite ja meeskondadega. Seda tähtpäeva peab ettevõte ka oma sünnipäevaks.

Nordic Aviation Group alustas tegevust virtuaalse lennuettevõttena ilma oma lennukite ja meeskondadeta. Kaks aastat hiljem annab Nordica tööd rohkem kui 400 inimesele nii Eestis, Taanis, Hollandis kui ka Leedus ning käitab lende seitsmest baasist üle Põhja-Euroopa.

Nordica juhatuse esimees Jaan Tamm ütles, et kahe viimase aasta jooksul on lennufirma teinud läbi arengu, mida ei osatud ka kõige ambitsioonikamates plaanides prognoosida. “Usun, et Nordica teevad Nordicaks Eesti inimesed – need on ennekõike meie head kliendid, kelle usalduse me võitnud oleme, ja oma tööle pühendunud kolleegid, kes selle ettevõtte igapäevase toimimise võimalikuks teevad,” lausus Tamm.

Nordica lennukipargis on praegu kokku 18 lennukit, mida haldab ettevõtte tütarfirma Regional Jet. Nii suurt lennukiparki pole varem ükski Eesti lennuettevõte käitanud. Lennuteenuseid eksporditakse edukalt mitmesse Põhja-Euroopa riiki ja ka see on Eesti lennufirma puhul täiesti uudne lähenemine.

Jaan Tamme sõnul on lende korraldav tütarettevõte Regional Jet Nordica vereringe südameks. “Tahan tänada selle võimeka ettevõtte kõiki kaastöötajaid – piloote, pardateenindajaid, dispetšereid, lennundusspetsialiste ning kõiki neid, kelle eesmärk on Eesti lennukite igapäevane töös hoidmine ja lennunduse arendamine,” lisas Tamm.

Eesti lennufirma Nordica lendab sellel suvehooajal Tallinnast 21 sihtkohta. Sünnipäeva puhul saab 28. märtsist 1. aprillini osta soodushinnaga pileteid. Neid saab broneerida siit.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri