Jaga seda postitust

Nordica töötajad filmisid tervitusvideo Eesti Vabariigi 100. aastapäevaks

Eesti rahvusliku lennufirma Nordica töötajad filmisid külma trotsides Tallinna Lennujaama perroonil headest soovidest ja hoolivusest inspireeritud tervitusvideo kodumaa sünnipäevaks.

Videos kogunevad inimesed Tallinna Lennujaama lumisel perroonil Nordica CRJ900 lennuki ümber.

Inimeste kätes helgivad telefonide LED-lampide tulukesed ning peagi tekib lennuki ümber liikumine, mis moodustab minuti jooksul lennuki tiiva kõrvale kõigist osalejatest EV100 logo.

Nordica turundus- ja kommunikatsioonijuhi Toomas Uibo sõnul sündis video idee mõttekäigust, et pea 50 aastat otsustasid teised, kellega saame suhelda ja kuhu lennata. “Nüüd on meil vabadus lennata Eesti moodi, eestlastele sobivatel aegadel ja meie rahva jaoks olulistesse sihtkohtadesse. Nordica on garantii, et Eesti on jätkuvalt ühendatud Euroopaga,” lisas Uibo.

Nordica tänab kõiki oma töötajaid, Lennuliiklusteenindust, Lennuametit ja Lennart Meri Tallinna Lennujaama, kes video valmimisele kaasa aitasid.

Nordica töötajate EV100 tervitusvideo from Nordica @flynordica on Vimeo.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri