Jaga seda postitust

Norwegian avab odavad otselennud Helsingi ja Dubai vahel

Norwegiani lennud Dubaisse algusega Helsingist maksavad sügisel ja talvel vaid alates 269€. Estravelist ostes on hinnas ka kuni 40 kg äraantava pagasi vedu ja istekoha reserveerimise võimalus.

Lennufirma Norwegian avab sel aastal igapäevase otseliini Helsingi ja Dubai vahel 29. oktoobril. Õhtused väljumis- ja hommikused saabumisajad peaksid hästi sobima ka Eesti reisijatele, sest Eesti ja Soome vahel saab kummalgi suunal sõita laevaga, teatas Estravel.

Norwegiani edasi-tagasi otselennud algusega Helsingist

Otselennud on perioodil 29.10.2017–24.03.2018.

Tingimused:

  • Soovi korral võid osta ka vaid ühe suuna pileti. Hind on umbes pool edasi-tagasi lennu hinnast ja see võimalus kehtib mõlemas suunas.
  • Soodushinnad kehtivad müügiks kuni kohti jätkub. Kõik Norwegiani piletid tuleb alati välja osta broneerimisega samal päeval.
  • Pakkumise hinnad kehtivad edasi-tagasi või ühe suuna reisideks Norwegiani opereeritavatel otselendudel.
  • Sihtkohas viibimise aega piiravad vaid lendude toimumise periood ja sihtriigi viisanõuded.
  • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
  • Peale pileti väljastamist ei saa seda reisija soovil ühelgi juhul tagastada. Kuupäeva muutused on võimalikud 45 € trahvi eest. Lisandub Estraveli teenustasu 40 € ja vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.
  • Kehtivad kõik üldised Estraveli lennupiletite müügitingimused.

Vaata lisateavet siit

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri