Jaga seda postitust

Novatours sai parima messistendi tiitli ja püstitas Tourestil müügirekordi

Reisikorraldaja Novatours stend valiti Touresti külastajate hinnangul messi peahalli parimaks. Kokku müüs ettevõte lõppenud turismimessil ligi kümme protsenti rohkem reisipakette kui 2017 aastal, mis on Novatoursi uus messimüügi rekord.

Novatoursi stend Tourestil. F: Novatours / Facebook

„Möödunud Tourestil käis Novatoursi messiboksis traditsiooniliselt aktiivne puhkusereiside müük ning ajaloo suurima müüdud pakettide arv räägib siin iseenda eest. See on tunnustus nii meile, kui ka meie tublidele edasimüüjatele ja koostööpartneritele,“ ütles Novatours OÜ juhatuse liige Linas Aldonis.

Tema sõnul andsid lõviosa messimüügist eeloleva suvehooaja puhkusereisid, sealhulgas Kreeka saarte, Türgi ja Bulgaaria paketid. Aprillis lõppeva talvehooaja populaarseimad sihtkohad olid messil Egiptus ja Kanaari saared. Kokku oli messipakkumiste valikus 22 sihtkohta.

Viimased neli kuud on hoidnud reisijanu kõrgel ning eeldatavalt kasvab 2018. aasta nõudlus isegi hoogsamalt kui eelmisel aastal, mis oli samuti väga kõrgete müüginäitajatega. Klientide ostuaktiivisuse erakordset elavnemist märkas Novatours juba paar nädalat enne messi.

Novatours on oma tegevuse algusest alates osalenud igal Tourestil ning see on ettevõtte jaoks üks aasta olulisemaid sündmusi. Üha enam inimesi saavad endale lubada puhkusereisi välismaal või on muutnud oma reisimist aasta jooksul sagedamaks. Samuti on puhkuse vältel tehtavate kulutuste hulk suurenenud, ütles Aldonis.

Novatoursi kliendid eelistavad üha rohkem keskmise või kõrgema kategooria hotelle ning oluliselt on kasvanud nende reisijate hulk, kes broneerivad paketi enam kui pool aastat ette. Enamasti valivad reisihuvilised puhkuseks sihtkoha, kus on päike, rand, soe meri ja kvaliteedi tase on juba äraproovitud ning garanteeritud.

Touresti külastas kolme messipäeva jooksul reedest pühapäevani üle 30 000 inimese.

Novatours tegutseb Eestis alates aastast 2004, olles sellega staažikaim ja suurim reisikorraldaja. Novatoursi reisipakette müüvad edasi kõik Eesti suuremad reisibürood. Samuti saab reise soetada reisifirma kodulehelt, e-müügist või Novatoursi otsemüügikontorist Tallinna kesklinnas.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri