Jaga seda postitust

Novatours valis aasta turismiajakirjaniku

Reisikorraldaja Novatours valis seitsmendat aastat järjest aasta turismiajakirjanikku. Seekordse auhinna pälvis Ivar Soopan, kes töötab Maalehes ja peab reisiteemalist veebilehte Reisiportaal.ee, teatas Novatours.

“Täname omalt poolt Ivari Soopani, kelle turismivaldkonna kajastused ja artiklid erinevatest maadest on huvitavad, sisukad ja laiahaardelised,” kirjutas Novatours pressiteates. “Tähelepanuväärne on Soopani tegevus reisiportaali haldamisel, kus ta jagab põnevaid uudiseid ja kasulikku nõu kõigile reisihuvilistele.”

Novatours lähtus valiku tegemisel reisiteema erinevate tahkude kajastamisest ning põhjalikkusest. Kriteeriumiteks olid turismindusega seotud teemade valdamine, lugude ettevalmistus, esitlus ja ajakohasus.

Novatours loodab, et ajakirjanikud soovivad üha rohkem avardada oma maailmapilti ning võtavad turismiteemade lahkamiseks rohkem aega. Kindlasti tagab edu põhjalik eeltöö ja adekvaatne tervikpilt. 

Maailm on pidevas muutumises ning turism on nii ülemaailmses kui Eesti kontekstis oluline majandussektor. Novatours jätkab aasta turismiajakirjaniku valimist sellelgi aastal. 

Eelmiste aastate parimad turismiajakirjanikud:

2017 – Agaate Antson (Postimehe ajakirjanik)
2016 – Liina Metsküla (Õhtulehe reisisaate juht)
2015 – Silvia Pärmann (Delfi ajakirjanik ja fotograaf)
2014 – Irina Kablukova (Postimehe vene toimetuse ja nädalalehe Den za Dnjomi ajakirjanik)
2013 – Juhan Haravee (Õhtulehe ajakirjanik)
2012 – Sirje Niitra (Postimehe ajakirjanik)

Novatours tegutseb Eestis alates aastast 2004, olles sellega staažikaim ja juhtiv reisikorraldaja, kuuludes samas ka  Novaturas gruppi, mille turuosa on Baltikumaades ligi 40 protsenti. 

Eelmisel aastal Maalehes ilmunud Ivar Soopani reisivideoid saab vaadata siit:

Varasemaid reisivideoid:

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri