Jaga seda postitust

Novatoursi Lanzarote reisid on praegu kuni 41% täishinnast odavamad

Novatours pakub kuni juuli lõpuni varajase tellija soodustusega reise Lanzarotele. Soodustus on kuni -41% ja broneeringu sissemakse 60 eurot. Väljumised Tallinnast 02.12.2017-10.02.2018.

Cay Beach Sun Aparthotel
Lanzarote, Playa Blanca
Lend 09.12.2017
Kestus: 7 ööd, söökideta
Täishind 825 eurot
Soodushind 599 eurot

Beatriz Playa & Spa
Lanzarote, Puerto del Carmen
Lend 27.01.2018
Kestus: 7 ööd, hommikusöök
Täishind 919 eurot
Soodushind 629 eurot

THe Volcan Lanzarote
Kanaari saared, Lanzarote, Playa Blanca
Lend 09.12.2017
Kestus: 7 ööd, hommikusöök
Täishind 1085 eurot
Soodushind 785 eurot

• Vaata ja broneeri siit.

Lanzarote saarel laiuvad kristallselge vee ning kauni valge, kuldse ja musta liivaga rannad. Saare lõunaosa parimad rannad ja lahesopid asuvad Playa Blancas ja Puerto del Carmenis (Papagayo ja Matagorda rannad). Põhjaosas avaldab muljet Famara rand, erinevad Costa Teguise, Arrieta, Caleton Blanco ja Orzola rannad ning La Graciosa saare rannad.

Saare kagurannikul, Arrecifest põhjapool asuv Costa Teguise on Lanzarote suuruselt kolmas kuurort. See asub Arrecife lennujaamast vaid 15-minutise sõidu kaugusel. Costa Teguises on viis kuldse liivaga randa. Playa Cucharas ja Playa Bastian pakuvad rohkelt mugavusi, Playa Ancla ja teised on veidi looduslikuma moega.

Saare keskosast veidi lõunapool olev rannikukuurort asub Arrecife lennujaamast vaid 10-minutilise sõidu kaugusel ja on igati mugav koht, kust alustada Lanzarote vaatamisväärsustega tutvumist. Huvi äratamiseks peaks piisama ainuüksi kuue kilomeetri pikkuselt laiuvatest kuldsetest liivarandadest, mida uhuvad Atlandi lained. Kõikidel randadel (Playa Grande, Playa Chica, Puerto del Carmen) lehvib puhtust ja saastamatust märgistav sinine lipp. Suurepärane paik ujumiseks ja veespordi harrastamiseks.

Playa Blanca on Lanzarote saare kõige lõunapoolsem kuurort. See asub pealinnast Arrecifest umbes 37 km ja lennujaamast 33 km kaugusel. Playa Blanca rannik on sisuliselt üks suur 9 kilomeetri laiune laht, mis omakorda jaguneb kolmeks väiksemaks laheks. Selline geograafiline asend tähendab, et Playa Blanca rannad (Playa Flamingo, Playa Dorada, Papagayo) on kaitstud ja sobivad ideaalselt ujumiseks ja päevitamiseks.

 

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri