Jaga seda postitust

OSALE LOOSIMISES: Reisiportaal saadab su koos sõbraga nädalaks Itaalia suusakuurortisse luksuslikku hotelli

Reisiportaal saadab su koos sõbraga Itaalia Alpidesse 4-tärni hotelli Olympic Royal nädalaks tasuta puhkama ja suusatama.

Selleks, et loosimises osaleda, pead minema Reisiportaali Facebooki-lehele, hakkama Reisiportaali sõbraks, jagama postitust ja kirjutama kommentaariks, kellega koos tahad reisile minna.

Olympic Royal Hotel

Olympic Royal Hotel

Luksuslik 4-tärni hotell, mis sind ja su sõpra kogu nädala võõrustab, asub Adamello Brenta rahvuspargis Rendena orus. See on Alpides Dolomiitide mäestikualal suurepärases mägikuurortis Pinzolos.

Olympic Royal Hotel

Olympic Royal Hotel pole niisama lihtne paik. See on noobel 4-tärni hotell.

Olympic Royal Hotel

Hotelli on hiljuti värskendatud ja seal on kõikvõimalikud mugavused, mida 4 tärni eeldavad.

Olympic Royal Hotel

Kõik toad on rõduga, hotellis on restoran, baar, diskoteek ja lounge-baar, spaa, saun, bassein, treeningusaal, suusalaenutus, konverentsiruum, teleri- ja lugemisruum, päikeseterrass.

Olympic Royal Hotel

Need teenused, mis on loetelus tasulised, on sulle ja su sõbrale tasuta.

Olympic Royal Hotel

Hotellist on suusamäele vähem kui kilomeeter.

Hotellis saad hakkama ka eesti keelega

Olympic Royalit juhatab Emanuele Masè, aga tema abikaasa Sannaga saad kohapeal rääkida eesti keeles.

Kuidas nii? See on pikem jutt, aga olgu…

Sanna Remes (33) on küll sündinud Soomes, aga on pikka aega elanud, õppinud ja töötanud Eestis.

“Minu lugu Eestiga algas aastal 2005, kui astusin Tartu ülikooli õppima kehakultuuri,” rääkis Sanna Reisiportaalile. “Õigemini on Eesti olnud mulle teine kodumaa juba väikesest saati, sest tegelesin iluuisutamisega, mis viis mind Eestisse tihti nii võistlustele kui ka treeninglaagritesse.”

Tänu oma eestlasest treenerile sattus Sanna Tartu ülikooli õppima. Seejärel kutsuti teda Tartusse aitama kaasa iluuisutamise arendamisele, kui sealses Lõunakeskuses avati linna esimene jäähall.

“Kuigi esimene aasta ülikoolis oli keele tõttu raske, armusin Tartu linna ja eelkõige võimalusse tegeleda minu armastatud spordialaga – iluuisutamisega,” lausus Sanna. “Pärast ülikooli lõpetamist aastal 2010 jäin veel kolmeks aastaks Tartusse tööle, sest nautisin väga oma tööd iluuisutamistreenerina Tartu Uisukoolis.”

Armastus viis Itaaliasse

Otsus Eestist lahkuda tuli Sannale raskelt, sest Tartusse jäid maha head sõbrad. Lahkuda aga tuli, sest armastus ootas teda Itaalias.

“Edaspidi ongi minu elu olnud seotud Pinzologa, kuhu sattusin tänu iluuisutamisele 2008. aastal. Sama aasta suvel kohtusin siinsamas Pinzolos Emanuelega ja meie pulmapidu oli Olympic Royal hotellis juunikuus 2017. Pulmapidu oli väga rahvusvaheline, sest külalisi oli nii Itaaliast, Soomest, Eestist kui ka Ungarist,” rääkis Sanna.

Sportlik suusakuurort

Pinzolos on mõnus ka suvel, aga kuna tegu on Alpidega, siis on see eriti populaarne talvel, kui nautida saab suusakuurorti võlusid.

Sanna sõnul on Pinzolos spordiga tegelemiseks suurepärased võimalused. Talvel on avatud mäesuusa- ja murdmaasuusarajad, suvel saab tegeleda matkamise ja mägironimisega, mängida tennist, sõita jalgrattaga või kel iha adrenaliini järele, proovida rattaga downhill-sõitu.

Pinzolo

“Aastate jooksul olen avastanud ka palju ilusaid linnu, mis asuvad ainult paaritunnise autosõidu kaugusel Pinzolost, näiteks Verona ja Veneetsia ,” lausus Sanna.

Olympic Royal Hotel asub viieminutise jalutuskäigu kaugusel Pinzolo kesklinnast. Pinzolo suusamäed on hotellist aga vähem kui kilomeetri kaugusel ja hotell pakub tasuta transfeeri nii hommikul kui ka pärastlõunal.

Pinzolo

“Minule endale meeldivad väga Pinzolo suusamäed, aga on ka võimalus suusatada Madonna Di Campiglios, mis on ühendatud gondlisõiduga Pinzolo suusamägedelt. Igatahes suusaradu siin leidub nii algajatele kui ka edasijõudnutele,” ütles Sanna.

“Hotellis on restoran, baar, bassein koos saunadega ja päikeseterrassiga ning ka väike jõusaal,” loetles Sanna. “Talvel pärast suusatamist ongi mõnus veeta aega basseinis, kust saab astuda otse päikeseterrassile. Väga mõnus on see kevadel, kui päike juba soojendab. Eriti meeldib mulle hotelli restoran, kus kokad valmistavad külalistele pastat, risotot ja teisi Itaalia toite.”

Millal ja kuidas kohale saab?

Reisiportaali loosivõitja ja tema sõber saavad Emanuele või Sannaga otse kokku leppida, milline reisiaeg kummalegi poolele kõige paremini sobib.

Pinzolosse kohalesaamine on mugav, sest Tallinnast lendab Ryanair Milaanosse Bergamo lennujaama. Sealt on küll u 160 km Pinzolosse, aga muret pole vaja tunda, sest Olympic Royal hotelli auto tuleb sulle vastu ja viib kohale. Lennujaamas ootab sind vastuvõtja, kel on käes silt “Reisiportaal”.

Selleks, et saaksid reisida endale sobival ajal, pead lennupiletid algul küll ise veebist ostma, aga Reisiportaal maksab need puhkuselt naastes sulle kinni.

Jaga ja võida!

Meeldetuletuseks – selleks, et loosimises osaleda, pead minema Reisiportaali Facebooki-lehele, hakkama Reisiportaali sõbraks, jagama postitust ja kirjutama kommentaariks, kellega koos tahad reisile minna.

Kui loosimine on lõppenud, annab Reisiportaal sellest Facebookis teada, teatab võitja nime ja võtab temaga ka otse ühendust.

Jaga seda postitust

19 kommentaari

 1. Heikiga läheks reisile . Unistus suur☺

  Vasta
 2. Abikaasaga

  Vasta
 3. abikaasa Piretiga

  Vasta
 4. Koos kallimaga sooviks reisile 😉

  Vasta
 5. Rihoga siis läheksin
  reisile ma kindlasti
  pole käinud sellel maal
  millel nimeks Itaalia.
  Siis juubelied me seal koos peaksime
  ja mälestusi kaua veel heietaksime!

  Vasta
 6. Mehega läheks Itaalia 😊Andri Mets 💓

  Vasta
 7. Oma laste isa ja elukaaslase võtaks Kaasa. Andri Mets.

  Vasta
 8. Mehega lähen

  Vasta
 9. Mina läheksin oma abikaasaga 😊 Pulmareisi meil ei olnud ja see sobiks nagu rusikas silmaauku, sest talle meeldib väga lumi ja siusatamine 😉

  Vasta
 10. Oma peikaga ikka

  Vasta
 11. Abikaasa Kristjaniga koos kuluks puhkus küll marjaks ära

  Vasta
 12. Mina läheksin oma vennaga, isikliku suusainstruktoriga

  Vasta
 13. Itaalia talikuurordisse läheksin sõbrannaga Terje Pähkel

  Vasta
 14. Teeks emaga mõnusa puhkusetripi 🙂

  Vasta
 15. Abikaasa Matiga läheks reisile. 🙂

  Vasta
 16. koos tütrega Kerli Burmeister

  Vasta
 17. Koos Marekiga

  Vasta
 18. Koos elukaaslase Clemetiga 🙂

  Vasta
 19. Koos tütrega!

  Vasta

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri