Jaga seda postitust

PAKSUD TÜDRUKUD REISIMAS: Kurvikad naised ühinesid üksteise inspireerimiseks veebikommuuni

Inimestele meeldivad reisiblogid, kust leiab inspireerivaid ideid ja saab kogeda kodust lahkumata seda, mida rändaja on reisil läbi elanud. Seesuguseid veebilehti on sadu tuhandeid, ent üks eristub neist.

See on Annette Richmondi loodud Facebooki-kommuun Fat Girls Traveling (e.k paksud tüdrukud reisimas), mis ühendab kurvikaid naisi. Seal saavad nad üksteisele nõu anda ja arutada teemadel, mis kerkivad reisil olles.

Annette alustas kõigepealt moeblogi pidamist. See kandis nime Plus Size Fashion Blog. “Tahtsin suurema kehaga naistele anda teada, et nad on ilusad ja nad võivad olla sama moekad kui neist poole väiksemad naised,” rääkis Annette Richmond Lonely Planetile.

📸 @somewhere_under_the_rainbow || 📍 New York City, New York

A post shared by Fat Girls Traveling (@fatgirlstraveling) on

Kui Annette’il tekkis võimalus rohkem reisida, tundis ta, et moeblogi pole enam päris see ja ta ei saa seal kirjutada oma reisiseiklustest. Ta otsustas blogi teemat muuta. “Kui hakkasin ausalt kirjutada oma kogemustest, olles paks ja mustanahaline, märgati seda,” lausus ta.

Sellele järgnes Instagrami– ja Facebooki-lehe Fat Girls Traveling loomine. Esimesel on praegu ligi 6000 jälgijat, teisel 1371 liiget.

Facebooki-grupp keskendub küll reisimisele, aga seal on lubatud ka kõik muud teemad, mis on seotud tüsedate naistega. Näiteks moeteemad. “Tahtsin luua kommuuni, kus ükski teema ei oleks keelatud seni, kuni hoiame selle meeldiva ja lugupidavana,” selgitas Richmond.

Richmondi sõnul on see põnev, kui uued liikmed teatavad, et neil algab reis ja võib-olla on see neile esimene kord lennukisse astuda või esimene kord lennata pärast seda, kui nende kaal on suurenenud. Naised postitavad oma reisifotosid ja saavad vastukaja ning toetust teistelt tüsedatelt.

Kui tunned, et võiksid ka olla selle insipreeriva Facebooki-grupi liige, siis ühineda saad siin.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri