Jaga seda postitust

Pariis avab pargi, kus võib käia alasti

Kui Veneetsia linna võimud kutsuvad üles, et inimesed ei käiks tänaval poolalasti, siis Pariisis saab ühes paigas lausa ilma rõivasteta olla.

Pariisi idaosas asuv Bois de Vincennes park on 15. oktoobrini kell 8-19.30 avatud vaid neile, kes tahavad kõik oma rõivad seljast võtta. Tegu on ajutise eksperimendiga.

“Seesuguse ala loomine Bois de Vincennes’s, kus naturism on lubatud, on osa meie eelarvamuste-vabast suhtumisest Pariisi avaliku ruumi kasutamisel,” lausus Pariisi aselinnapea Penelope Komites, kes vastutab linna parkide eest.

Parki pannakse üles sildid, mis annavad teada, et 7300-ruutmeetrine ala on eraldatud naturistidele, kes saavad seal end vabalt tunda.

Linnavõimud teatasid, et mingit piilumist või liputamist pargis ei tolereerita – park on vaid naturistidele.

Lac du Bois de Vincennes...

“See on tõeline rõõm ja naturistidele veel üks vabadus,” lausus Pariisi naturistide ühingu liige Julien Claude-Penegry, kelle hinnangul kasutavad seda võimalust tuhanded inimesed.

Claude-Penegry sõnul näitab see linna avatust ning aitab muuta inimeste suhtumist alastiolekusse ja naturistide väärtushinnagutesse. Claude-Penegry on olnud nudist 20 aastat.

Pariislastele on juba avatud üks avalik ujula, kus nad saavad kolm korda nädalas alasti ujuda. Üle riigi on 460 piirkonda – sealhulgas 155 kämpingu- või telkimisala ning 73 randa, kus saab käia alasti.

Prantsusmaal peab nudismi regulaarseks harjumuseks rohkem kui 2,6 miljonit inimest.

Allikas: Daily Mail

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri