Jaga seda postitust

Pariisis avati 600 elektrirolleriga renditeenus

Pariisi Coupi rendirollerid. F: Coup

Kui lähed Pariisi, oskad rolleriga sõita ja suurlinna liiklust ei karda, siis peaksid need rendirollerid sulle sobima. Pariisi kesklinnas on neid nüüd 600.

Bosch Group on samasugused Coupi elektrirollerid kasutusele võtnud Berliinis, kuid nüüd on need jõudnud ka Pariisis. Rollereid on mugav kasutada, neid saab sõiduks avada ja rentida mobiilirakenduse kaudu.

Pariisi Coupi rendirollerid. F: Coup

Pariisi Coupi rendirollerid. F: Coup

“Pole võtit, pole kaarti, pole jamamist. Vajad ainult Coupi äppi,” tutvustatakse Coupi veebilehel. “Registreeri end tasuta ja valideeri oma juhiluba reaalajas.” Nimelt pakub Coup muuhulgas rahvusvahelise juhiloa valideerimist mobiilirakenduse kaudu.

Pariisi Coupi rendirollerid. F: Coup

Pariisi Coupi rendirollerid. F: Coup

Teenus on avatud Pariisi peamistes kesklinnapunktide 24/7. Rollerid ootavad sõitjat täislaetuna. Neid saab avada bluetoothi abil, rolleri istme alt leiab kasutaja kiivri.

Rolleri rentimine pole sugugi kallis, kui arvestada suurlinna hindu. Esimesed 30 minutit maksavad 4 eurot ja iga järgnev 10 minutit 1 euro. Kui sõidad rolleriga päevasel ajal 12 tundi kella seitsmest hommikul seitsmeni õhtul, maksab see kokku 25 eurot. Seitsmest õhtul kuni järgmise päeva hommiku kella seitsmeni on rendihind 15 eurot.

Pariis olid e-rollerid ka varem kasutuses. Kahe aasta alustas teenuse pakkumist Cityscoot. Eelmise aasta maist liiguvad renditavad elektrirollerid ka Roomas, kirjutas Lonely Planet.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri