Jaga seda postitust

Pärnu külastajad saavad nüüd linnaga tutvumiseks kasutada mobiilirakendust

Pärnu linna külalistele suunatud mobiilirakendus Pärnu – Explore Hansa on valmis ning kättesaadav nii Google Play kui ka App Store-i kaudu.

Mobiilirakendus on suunatud Pärnu linna külalistele ja sisaldab olulist teavet linna vaatamisväärsustest ning majutus- ja toitlustusasutustest, teatas Pärnu linnavalitsus. Rakendus annab infot Pärnu linnas asuvatest bensiinijaamadest, taksopeatustest, avalike tualettruumide asukohtadest ning transpordisõlmedest (bussijaam, rongijaam, lennujaam).

Lisaks pakub rakendus Pärnut tutvustavaid ringkäike: “Linnaõhk teeb vabaks,“ “Supelsaksa rada,” “Olev Siinmaa jälgedes“ ja “Ajalooline kesklinn.“ Rakendust saab kasutada eesti, inglise, vene, läti ja soome keeles.

Mobiilirakendus valmis projekti HANSA – Hanseatic Approach to New Sustainable Alliances raames. Lisaks Pärnule said sarnase rakenduse ka Viljandi linn, Visby linn Rootsist ja kuus hansalinna Lätist.

Jaga seda postitust

1 kommentaar

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri