Jaga seda postitust

Pärnus jõel ja lahel tehakse suvel lõbusõitu 80 inimest mahutava laevaga

Pärnu kesklinna silla kõrvale (Lai 2) saabub pühapäeval, 29. aprillil kell 13 lõbusõidulaev Pärnu, mis hakkab suvel tegema lõbusõite. Laeva omaniku andmetel pole sellisel kujul Pärnus laevasõitu korraldatud nõukogude ajast saati.

lõbusõidulaev Pärnu

F: parnucruises.ee

Reisilaev Pärnuga alustab opereerimist osaühing Lõbusõit Pärnu Cruises kaubamärgi all. Reisilaev mahutab kuni 80 inimest. Sõidetakse Pärnu jõel ja lahel.

Laev on ostetud Soomest Ahvenamaa saarestikust, kust see alustab teekonda Pärnusse reede õhtul. Laevaomanik plaanib sõitudega alustada mai lõpus või juuni alguses.

Kavas on igapäevased regulaarreisid 5-6 korda päevas ja lisaks saab tellida ka privaatreise sünnipäevade, firmaürituste jms korraldamiseks.

Regulaarreisid toimuvad mööda Pärnu jõge ülespoole kuni Reiu sillani ja tagasi. Tellimusreisid viivad vastavalt kliendi soovile jõele ja/või lahele.

Kogu reisi vältel on laeval avatud baar, kust saab osta kergeid alkohoolseid jooke, karastusjooke, snäkke, jäätist, suupisteid. Külastajad saavad kasutada WC-d.

Lisainfot laeva ja teenuste kohta leiab veebilehelt parnucruises.ee. Kõik küsimused ja ettepanekud on oodatud ka aadressil lobusoitou@gmail.com.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri