Jaga seda postitust

Pärnus peetakse laste ja noorte suvetegevuse messi

Sel pühapäeval koondab Suvetegevuste mess lastele ja noortele mõeldud suvetegevused ühe katuse alla Pärnu käidavamasse kohta – Kaubamajakasse. Kolmandat korda toimuv mess on suurim – osaleb 51 laagrite, treeningute, vabaaajategevuste ja sündmuste korraldajat.

Suvetegevuste mess koondab lapse suvised tegevusvõimalused: puhke-, õpi-, töö- ja spordilaagrid, aktiivsed tegevused ja kultuurisündmused, ning viib kokku tegevuste pakkujad ning suvetegevuste otsijad – lapsed-noored ja lapsevanemad.

Suveveetmise võimalus maal vanaema juures muutub aina haruldasemaks. Seetõttu on aina olulisem lastele suveks sobivate ja meeldivate tegevuste leidmine. Selleks annabki hea võimaluse 30. aprillil kl 12-17 Pärnu Kaubamajakas peetav suvetegevuste mess.

Päeva jooksul pakuvad laagrite ja suveürituste korraldajad põnevaid tegevusi, mänge ja loosimisi. Kõige olulisem on aga kohtuda silmast silma laste ja noorte suve sisustajatega ning saada häid nõuandeid ja pakkumisi.

Kaubamajakas tutvustavad laagrivõimalusi nii üle-eestiliste kui ka Pärnumaa laagrite korraldajad. Laagritest saab valida nii tantsu- kui ka looduslaagrit, spordi- ja insenerilaagrit, töö- ja puhkelaagrit jne.

Uudisena on messil oma insenerilaagreid ja häid tehnilisi võimalusi tutvustamas SPARK Makerlab Tartust.

Tipu Looduskool, Metsapidu ja Lindi Suvekool on suunanud oma laagrid looduses hakkamasaamise õpetamisele.

Pärnu Muuseum ja Pernova Hariduskeskus pakuvad loomelaagreid. Mitme suviste laagritega on taas messil TaimAUT lastelaagrid.

Linnas tegutsemist ja sooja sööki pakuvad Noorte Vabaajakeskuse laagrid, Nooruse Maja tutvustab oma uut suveaeda ja programmi. Spordilaagreid ja treeninguid aga on just niipalju, et iga laps endale sobivaima ala leiaks: sõudmine, jalgpall, orienteerumine, karate ja võitluskunstid, fitness, squash, kardisõit jne.

Tantsulaagritest on kohal Dance Untul U Drop tantsulaager, Janne Ristimetsa Tantsustuudio, Black and Brownie ja Camp of Hip Hop tantsulaagrid.

Lisaks saab messil hea ülevaate ka vabaajategevustest. Oma põnevat keskkonda ja programmi tutvustavad tuttuued CCCP põgenemistoad endises Pärnu Vanglas, Peopesa meelelahutuskeskus.

Selle suve ettevõtmisi tutvustavad ka Pärnu Seikluskeskus, Secret House, Valgeranna Seikluspark, Motorula safarid, Aloha Surf, Hüppa mängumaa, Pärnu Laserpark, Liikluslinnak, Minizoo ja Alpakafarm. Kohal on ka noorteorganisatsioonid, kes tegelevad nõustamise, noortevahetuse, töö ja muuga.

Messi vältel on laval eriilmeline programm. Mess saab vägeva alguse kell 12 selle suve suursündmuse, XII laste ja noorte laulu- ja tantsupeo etteastega ja lõpeb tantsulaagri Dance Dance Untul U Drop töötoaga.

Messil tutvustavad oma tegemisi aga ka Klaveriloomad ning raamatunõu pakuvad Pärnu Keskraamatukogu ja Apollo Raamatud.

Kell 14 tutvustavad messilaval oma värskelt ilmunud raamatut “Luuleline lammas ja särav täht” lastekirjanikud Pamela Maran ja Roman Kusma. Messi programm ja osalejad on veebilehel mess.turundustugi.ee.

Messi toetavad: Kaubamajakas, Pärnu linn, Kadarbiku, Mariine Auto, kohvik Kadri Sõõrikubaar, Oriflame HC Stuudio, Teletorn, Õpetajate Leht, Koolitused.ee, kuurordigalerii Central, Turundustugi.

Mess on külastajatele tasuta.

Lisainfo: mess.turundustugi.ee ja Facebookis https://www.facebook.com/Suvetegevustemess

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri