Jaga seda postitust

Politsei teavitus töötas – Tallinna kesklinna tänavad on autodest tühjad

Tallinna kesklinnas ja sinna suunduvatel tänavatel oli täna hommikul silmatorkavalt vähe autosid. Järelikult politsei teavitustöö toimis ja autoomanikud jätsid ELi Nõukogu eesistumise tippkohtumise ajaks autod koju.

Selline oli täna hommikul kell 9 paiku Tallinna Narva maantee. Hommikuti on see tänav tavaliselt autosid täis. F: Ivar Soopan

ELi Nõukogu eesistumise digitaalvaldkonna tippkohtumise delegatsioonid saabuvad täna pärastlõunal ja liiguvad seejärel lennujaamast kesklinna hotellidesse. Tippkohtumine on reedel.

„Neljapäeval ja reedel liiguvad Tallinna kõik Euroopa Liidu riigipead ja delegatsioonid, mis tähendab rohkelt liiklusseisakuid ja ootamist. Soovitame sõidukijuhtidel neljapäeva pärastlõunal ja reede õhtul Tartu maanteed mitte kasutada ning linnast väljumiseks ja linna sisse sõitmiseks kasutada Viljandi maanteed või Männiku teed,“ ütles Põhja prefektuuri vanemkorrakaitseametnik Tõnu Janter.

Janteri sõnul tasub kesklinnas liiklejatel varuda oluliselt rohkem aega ja võimalusel eelistada jalgsi liikumist. „Lisaks liiklusseisakutele tasub arvestada sellega, et osade hotellide juures on parkimine piiratud. Segaduse vältimiseks paigaldame varakult hotellide ümbrusesse ajutised liikluskorraldusmärgid, mida sõidukijuhid peaksid kindlasti jälgima,“ lisas Janter.

„Eesistumise tippkohtumine on viimane raske pingutus Tallinna liikluses. Seejärel on planeeritud madalama kategooria üritused, millega kaasnevad üksikud piirangud ja lühiaegsed liiklusseisakud. Tänan kõiki liiklejaid mõistva suhtumise ja kannatlikkuse eest,“ rääkis Janter.

Liikluspiirangud neljapäeval.

Liikluspiirangud reedel.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri