Jaga seda postitust

VAATA SKEEMI: Politsei testib Tallinna kesklinnas liikluskorralduse muudatust

Algaval nädalal proovib politsei Tallinna kesklinna piirkonnas Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumisperioodiks kehtestatavat liikluskorda. Sellega seoses on mõnevõrra piiratud parkimine kesklinnas ja muutunud liiklusskeem Kultuurikatla ümbruses.

Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise raames esmaspäeval ja teisipäeval toimuva kohtumise tõttu on mõnevõrra piiratud parkimine kesklinna piirkonnas ja vanalinnas hotell Hilton ümbruses. Piirangud kehtivad 29. mai pärastlõunast kuni 30. mai õhtuni, mil taastatakse tavapärane parkimiskord.

1. ja 2. juunil testib politsei eesistumisperioodil kehtestatavat liikluskorda ning seetõttu on piiratud parkimine Kultuurikatla ja hotell Nordic ümbruses ning mõnevõrra muutunud liikluskorraldus Kultuurikatla ees Põhja puiesteel, kuid ühtegi tänavat selles piirkonnas liikluseks ei suleta.

Liikluskorda proovitakse läbi 1. juuni hommikust kuni 2. juuni pärastlõunani. Politsei vabandab, kui sel perioodil tuleb piirkonnas ette liiklusseisakuid. Tavapärane liikluskorraldus taastatakse 2. juunil umbes kella 15-ks ning kohapeal on liiklust reguleerimas ka politseinikud, kes vajadusel abistavad.

Vaata skeemi, mis näitab läbipääsuteekondi Kultuurikatla ümbruses sadama terminalidesse ja tanklasse, ning skeemi, mis näitab sõidukite ja jalakäijate liikumist Hiltoni ümbruses.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri