Jaga seda postitust

Politsei tõhustab Eestisse saabuvate inimeste ja sõidukite kontrolli

Seoses Ameerika Ühendriikide asepresidendi visiidiga kontrollib politsei reedest esmaspäevani tavapärasest rohkem inimesi, sõidukeid ja nende dokumente.

Visiidiga seoses kontrollitakse tavapärasest rohkem nii Tallinna sadama kui ka lennujaama kaudu Eestisse saabujaid, mistõttu tuleks reisijatel olla valmis täiendavateks kontrollideks ning selleks tavapärasest veidi enam aega varuda.

“Politseinikud võivad pistelist reisidokumentide kontrolli teha ka Euroopa Liidu liikmesriikidest saabujate osas. Seega on tarvilik, et igaühel oleks kindlasti käepärast kehtiv reisidokument, milleks on pass või ID-kaart,” ütles Põhja prefektuuri operatiivjuht Ivo Utsar.

Samuti kontrollivad patrullid tavapärasest enam Eesti-Läti piiriäärsetes maakondades liikuvaid inimesi ja sõidukeid. “Tihedama kontrolli eesmärgiks on tagada suurem turvalisus visiidi ajal ja takistada nende inimeste liikumine, kelle reisi eesmärk on kahtlane või kes võivad kujutada ohtu avalikule korrale ja teistele inimestele. Ka pöörame tähelepanu sellele, et reisijate valduses ei oleks ohtlikke ja keelatud esemeid,” selgitas Utsar.

Inimestel, kes liiguvad neil päevadel Eesti-Läti piiriäärsetes maakondades, tuleb kaasas kanda kehtivat isikut tõendavat dokumenti. Mootorsõidukijuhtidelt oodatakse ka vastava sõiduki dokumentide olemasolu.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri