Jaga seda postitust

Pühajärve ääres algab täna festival Retrobest

Pühajärve ääres algab täna kümneid omaaegseid ja praegusi kuulsaid artiste kokku toov festival Retrobest. Festivali avab täna Itaalia laulja Toto Cutugno.

Lisaks Cutugnole esinevad veel Nik Kershaw, Thomas Anders, JAM, E-Type, Maggie Reilly, Real McCoy, Alexia, Kaoma, Sash! ja Kinisha Tina Turneri tribüütshowga “Simply The Best”. Lisaks kodumaised legendid Anne Veski, 2 Quick Start, Mr Happyman, Kuldne Trio. Õhtujuhid on Mart Juur ja Eesti esikosmonaut Black Rokit. Videodiskor on Arno K.

Kontserdipaigas kohtab ka telestaare ajast, mil kanalite vahetamiseks tuli televiisoril nuppe keerata. Kodumaistest kangelastest on kohaloleku taas kinnitanud Otto-Triin ning omaaegsed “üle liidu” kangelased Gena ja Potsataja.

Festivaliala on dekoreeritud. Retrobesti külalised on lahkelt oodatud kandma 1980-1990-ndate rõivaid ning aksessuaare. Lastele on Pühajärve pargis ka mitmed atraktsioonid tasuta.

Ööbimine

Festivali telklaager on 24 tundi ööpäevas turvatud, valgustatud, piisava arvu tualettide ja privaatsete dušikabiinidega varustatud ala, mis asub festivaliala vahetus läheduses. Sauna (Saunabuss) kasutamise võimalus. Telklaagris on mobiiltelefonide laadimise ja väärisasjade hoiustamise teenus. Samuti kohvik, mis pakub kvaliteetseid kohvijooke, suppi, saiakesi ja palju muud maitsvat.

Telklaagri kohvik on avatud ka neile, kes telklaagris ei ööbi. Telklaagris on ka nn vaikne ala, kus saab perega segamatult ööbida. Telklaager on avatud 29. juuni kell 15-st kuni 2. juuli kell 14-ni.

Pilet telklaagrisse (tagab korduva sissepääsu telklaagrisse kogu festivali ajaks) maksab 10€ ja kehtib ühtse hinnana kõikidele sisenejatele.

Karavanid pargitakse telklaagrist mööda sõites paremal pool asuvasse parklasse. Parkimine on omal vastutusel. Karavani hind on 20 eurot sõiduki kohta, ühekordne sisenemine. Korraldajad soovitavad karavanide parkimiseks kasutada ka hotellide teenuseid. Haagissuvila + auto on võrdne kahe kohaga.

Parklakohti on festivali ametlikes parklates piiratud koguses ja jätkub vastavalt kohapealsele täituvusele. Võimalik parkida ka riigimaanteele ainult ühele poole teed, jättes vabaks bussipeatused ja mahasõidud (järgi tähistust).

Otepää ümbruses on ligemale 40 ööbimisasutust. Neist peoalale lähimad on GMP Clubhotel ja Pühajärve Spa&Holiday resort. Mugavas kauguses asuvad veel ka hotellid Murakas, Karupesa ja Tehvandi. Otepääl ning linna lähedal asuvad ka mitmed villad Valge Kroon, Villa Müllerbeck, Otepää Holiday Home, ReeDe, Veerpalu Villa ja Nuustaku Villa. Majutust pakuvad ka erinevad külalistemajad, sealhulgas Nuustaku külalistemaja, Järve Talu Puhkemaja, Tehvandi puhkemaja ja Tamme külalistemaja.  Tartus Hotell Sophia ja muidugi Tartu Vanalinna üks parimaid hotelle Lydia. Proovi kindlasti majutuse leidmiseks ka airbnb võimalusi.

Allikas: Retrobest

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri