Jaga seda postitust

Raudtee remondi tõttu on Elroni sõiduplaanides olulisi muudatusi

Remonditööd Eesti raudteetaristul jätkuvad ka septembris, tuues kaasa muudatusi sõiduplaanides.

Keila-Paldiski raudteelõigu remondiga seoses sõidavad Läänesuuna rongid 1. septembrist 2. oktoobrini muudetud sõiduplaani järgi. Osa ronge on tööpäeviti Paldiski ja Klooga ning Paldiski ja Keila vahel asendatud bussidega.

Tallinn-Viljandi ja Tallinn-Türi liini sõidugraafikutes on seoses remonttöödega muudatusi nädalavahetustel: 26.-27.08 ja 2.-3.09.

Seoses suveperioodi lõppemisega muutub alates 4. septembrist Elroni Edelasuuna sõiduplaan tervikuna.

Tapa-Tartu raudteelõigu remonttöödest tulenevalt on kuni 28. septembrini muutunud Tallinn-Tartu, Jõgeva-Tartu, Tallinn-Aegviidu, Tallinn-Rakvere, Tallinn-Narva, Tartu-Valga ja Tartu-Koidula-Piusa rongide sõiduplaanid.

Osa Tallinn-Tartu liini reise on teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti asendatud bussidega Tapa-Tartu või Tapa-Rakke lõigul. Tavapärased otseühendused ja ümberistumise võimalused ei toimi juhtudel, kus reisid on asendatud osaliselt bussidega.

„Eriti tuleks tähele panna, et osaliselt bussiga asendatud reiside puhul ei ole Tartust võimalik jätkata sõitu Valga ja Koidula suunas ega vastupidi,” selgitas Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

Sõiduplaanid kuni 28.09.2017 on avaldatud Elroni kodulehel:

Idasuund (E, K, R, P);
Idasuund (T, N, L);
Tartu-Valga;
Tartu-Koidula-Piusa.

Asendusbusside peatused on märgistatud Elroni värvides tahvlitega, nende asukohad koos infoga sõiduplaanimuudatuste kohta leiab Elroni kodulehelt.

Asendusbussidega ei ole võimalik transportida jalgrattaid. Jalgratastega sõitjatel palub Elron valida reis, mida teenindab täies ulatuses rong.

Info sõiduplaanimuudatuste kohta ja operatiivne info on leitav Elroni kodulehelt www.elron.ee ning vahetult enne uue sõiduplaani kehtima hakkamist Elroni peatuste juurest infostendidelt.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri