Jaga seda postitust

REISIBLOGI DROONIVIDEO: Tõusva päikese valguses Batumi on imeline

Hommikud on Batumis ilusad, tänavad vaiksed. Esimesed inimesed on end merre heitnud, aga rannad on veel tühjad. (Kvaliteetse videopildi vaatamiseks muuda vajadusel video alumiselt ribalt seadistust.)


Kell on kaheksa hommikul, päike on natukese aja eest Batumit ääristavate mägede tagant tõusnud ja katnud linna erilise valgusega.

Batumi rannaala annab silmad ette paljudele maailma tuntumatele kuurortitele. Rand on küll kivine, aga tühja sellest. Väiksed kivid on lapikud ja rannas rätikul lamades ei tunne üldse, et lesiksid kiviklibul. Meri on praegu soe, siin-seal ujuvad vees meduusid. Tegelikult mitte siin-seal – neid on päris palju.

Batumi rannapiirkond on väga pikk ja lai. Ranna ja sõidutee vahel on betoonist jalutamisala, eraldi märgistatud kahesuunaline tee jalgratastele ning elektrisõidukitele. Igati hästi lahendatud puhkeala.

Reisiportaali Gruusia-blogi artikleid ja videoid saab vaadata siit.

Batumi12

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri