Jaga seda postitust

Reisijad valisid Tallinna lennujaama maailma parimate sekka

Reisijad valisid veebilehe Sleeping in Airport küsitluses Tallinna lennujaama maailma parimate hulka. Kuigi veebilehe nimi eeldab, et hinnati ainult magamismugavust, siis nii see pole – hinnangut sai anda palju laiemalt.

Sleeping in Airport märgib, et reisijatel paluti hinnata lennujaamu üldise kogemuse põhjal.

Hinnata tuli mugavust (istumiskohti ja nende saadavust väravate juures ning puhketsoonides), teenindust, teenuseid ja pakutavaid tegevusi, einestamise võimalusi, turvalisust ja piiriületust, klienditeenindust, puhtus, lennujaamas orienteerumise lihtsust ja liikumist transiiditsoonis ning lõpuks ka seda, kui mugav on lennujaamas magada.

Tallinn valiti maailma lennujaamade seas üheksandale kohale. Euroopa piires on Lennart Meri lennujaam kolmas. Kes maailmas reisinud, see teab, et Tallinna lennujaam on tõepoolest väga mugav paik võrreldes enamiku teiste lennujaamadega.

Sleeping in Airport kirjutab kokkuvõtteks, et Tallinna lennujaamas on eri piirkonnad nagu kodused elutoad. Kõik lennuväravad peegeldavad Eesti eri ilmeid.

“Väike Tallinn jätkab maailma parimate lennujaamade edetabelis rännakut ülespoole,” kirjutab veebileht. “Kuigi see ei ole maailma tähtsamaid reisipunkte, on Tallinna lennujaam üks kõige innovaatilisemaid, läbimõeldumaid ja mugavamaid.”

Veebileht kirjutab, et hääletajad ujutasid neid üle üllatustega, mida nad lennujaamast leidsid. Nendeks olid temaatilised lennuväravad, Eesti sood tutvustav väljapanek, kohalik toodang ja muidugi lennujaama raamatuvahetus.

“Lennujaama töötajad on erakordselt sõbralikud ja meile meeldib, et kui kohvik on suletud, saavad hilised reisijad ikkagi endale lisatasu eest võileiva. Kokkuvõtteks – lennujaam tõestab, et suur ei ole alati parim ja et armastusega jõuab kaugele,” kirjutab veebileht.

Sleeping in Airport maailma parimate lennujaamade edetabel:

  1. Singapuri Changi rahvusvaheline lennujaam
  2. Seouli Incheoni rahvusvaheline lennujaam
  3. Tokyo Haneda rahvusvaheline lennujaam
  4. Helsingi-Vantaa rahvusvaheline lennujaam
  5. Hongkongi rahvusvaheline lennujaam
  6. Vancouveri rahvusvaheline lennujaam
  7. Tokyo Narita rahvusvaheline lennujaam
  8. Müncheni rahvusvaheline lennujaam
  9. Tallinna Lennart Meri nimeline lennujaam
  10. Zürichi Kloteni rahvusvaheline lennujaam

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri