Jaga seda postitust

Novatours lubab järgmisel talvehooajal tšarterturistide arvu oluliselt suurendada

Reisikorraldaja Novatours teatas, et avas täna kogu oma 2017-2018 talvehooaja reiside müügi. Läbi aegade suurima sihtkohavaliku ja lennukikohtade arvuga kasvatab reisifirma talvehooaja tšarterturistide arvu enam kui 50 protsenti, kokku ligi  21 000 reisijani.

„Toetudes Novatoursi 13-le tugevale talvesihtkohale, headele pakkumistele ja reisijanu jätkumisele, võtsime sihiks kasvatada talvehooaja mahtusid võrreldes möödunud talvega rohkem kui poole võrra,“ ütles Novatoursi tegevjuht ja juhatuse liige Andree Uustal.

Viimased kaheksa kuud on Uustali sõnul olnud eriti head – nõudlus on kasvanud pidevalt ja reisihuvilised planeerivad võimalikult varakult oma puhkusereise.

Novatoursi talvesihtkohtade hulgas on ka mitu uut ja huvitavat reisisuunda – esmakordselt eksootiline Vietnam, samuti Iisraeli tuntumad kuurordid Eilat ja Surnumeri ning Egiptuse suunal on sihtkohana tagasi Sharm el Sheikh.

Hooaja üllatajaks võib sel korral pidada Vietnami, mille peamised turismikeskused asuvad Phan Thieti ja Nha Thangi lähiümbruses. Nendes Lõuna-Vietnami provintsides on olemas ehe Aasia värvikirevus ning suurepärased tingimused eksootiliseks puhkuseks, mida saab nautida parimates randades detsembrist märtsini.

Vietnam meelitab reisihuvilisi suurepärase hinna ja kvaliteedi koosluse, kordumatu eksootika, hea kliima, heatahtlike ja abivalmite kohalikega, sõnas Uustal. Palju kannatusi läbi elanud riigist on saamas uus eksootilise puhkuse Meka, mis rühib jõudsalt teistele Kagu-Aasia turistimagnetitele järele, lisas ta.

Iisraelis on võimalik valida puhkusepakett nii lõunapoolseimas ja elavamas Eilatis, kui ka tervise- ja iluprotseduuridele keskendunud Surnumere piirkonnas.

Kanaari saarte kuldne kolmik – Tenerife, Lanzarote ja eelmisel talvehooajal klientide südamed võitnud Fuerteventura ootavad reisihuvilisi oma endises säras.

Soe Punane meri ja külalislahke Egiptus on uuel talvehooajal esindatud kahe populaarse piirkonnaga. Lisaks Hurghadale on Novatoursi reisikavas tagasi ka Sharm el Sheikhi reisid. Uustali sõnul tasub palavat ja päikeselist Egiptust talvisel perioodil kindlasti taasavastada.

Araabia Ühendemiraatides (AÜE) on võimalik endiselt avastada pidevalt arenevaid ja üha enam luksuslikkuse poole püüdlevaid emiraate, eesotsas Dubaiga.

Eksootilistest sihtkohtadest leidub reisifirma menüüs juba mainitud Vietnamile veel Tai, Lääne- ja Lõuna-Sri Lanka ning India Goa ranniku tuntumad puhkepiirkonnad.

Lisaks soojadele talvereisidele pakub reisifirma aktiivsematele reisihuvilistele mäesuusareise. Juba neljandat aastat järjest on suusahuvilistel võimalus lennata Novatoursi tšarterreisidega Alpi populaarsematele suusanõlvadele – Itaaliasse ja Prantsusmaale. Reisid Prantsusmaale toimuvad alates uuest hooajast otselennuga Tallinnast Lyoni. Itaalia suunal maandub lennuk endiselt Bergamosse.

Novatoursi talvehooaeg kestab tavapäraselt oktoobrist aprillini. Enamikus sihtkohtades on lisandunud uusi kuurorte, hotelle ja lisateenuseid.

Koostöös oma partneritega pakub Novatours soodsaid reisitingimusi varajastele ostjatele, gruppidele, noorpaaridele ja seenioritele. Uustali sõnul on talvehooaja paindlikumaid broneerimistingimused just müügi esimestel kuudel. Pilk tasub hoida ka reisifirma lisateenustel.

Novatours tegutseb Eestis alates 2004 aasta algusest, olles sellega staažikaim ja suurim reisikorraldaja. Baltimaades on Novatours grupi turuosa enam kui kolmandik. Ettevõtte põhiline tegevusala on puhkusereiside korraldamine tšarterlendudega. Reisikorraldaja pakette müüvad edasi kõik Eesti suuremad reisibürood. Samuti saab reise soetada reisifirma kodulehelt, e-müügist või Novatoursi otsemüügikontorist Tallinna kesklinnas.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri