Jaga seda postitust

REISIPORTAAL SOOVITAB: Roosta Puhkeküla mõtles välja nutika võimaluse, kuidas külaline saab raha kokku hoida

Kuidas teha majutus nii kliendile kui ka omanikule kasulikuks? Roosta Puhkeküla pakub selleks leidlikku võimalust – kui ise koristad ja kaasas on enda voodipesu, saad ööbida tavahinnast peaaegu poole odavamalt.

Roosta Puhkeküla

F: Roosta Puhkeküla

Roosta Puhkekülas tuleb madalhooajal ehk septembrist aprillini maksta ühe magamistoaga puhkemaja (2 inimest + võimalusega lisada 2 kohta) eest 91 eurot. Kõrghooajal on sama maja hind 140 eurot.

Nüüd pakub Roosta aga “ränduripaketti” neile, kes on nõus ise pisut vaeva nägema. Kui võtad kaasa enda voodipesu (või oled valmis magama ilma selleta) ning lahkudes koristad ise maja ära, saavad kaks inimest ööbida puhkemajas vaid 49 euro eest.

Roosta asub Läänemaal mere ääres looduskaunis paigas ja uus pakett võiks olla sobiv näiteks matkahuvilisele. Kui soovid lisamugavusi, siis need on lisatasu eest võimalik juurde tellida. Hommikusöök kahele maksab 13 eurot, voodipesu kahele 14 eurot. Ja kui ise koristada ei taha, siis see maksab 14 eurot. Isegi kui võtta juurde neist üks, jääb hind mõistlikuks ja ei ületa 63 eurot.

Roosta on ses mõttes hea puhkusepaik, et seal saab nii vaikselt omaette olla kui ka vajadusel meelt lahutada või sportida. Peamajas on konverentsi pidamise ja nn välikontori ruumid, bowling, saunakompleks jm. Metsa all on seikluspark.

Hea lugeja! Kui tead veel mõnda majutuskohta, mis pakub külalisele nutikaid võimalusi taskukohaselt ööbida, anna sellest teada info@reisiportaal.ee. Reisiportaal aitab sel infol levida. 

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri