Reisiportaal

Kontakt: info@reisiportaal.ee

Telefon: 5680 4407

Reklaami tellimiseks võta ühendust Reisiportaali kontaktidel. Reklaamihinnad sõltuvad tellija soovide eripärast. Reisiportaal on paindlik ning seepärast pole veebilehe reklaamivariantidel kindlat hinda. Võimalik on avaldada nii bännereid kui ka tekstilisi reklaame. Vajadusel saab bänneri valmistamise tellida Reisiportaalilt.

Reisiportaal valmistab videoid nii maalt kui ka õhust. Kui soovid oma turismiettevõtet – hotelli, turismitalu, atraktsiooni vms – tutvustada, siis saad seda teha täislahendusena Reisiportaali abil. Video saad endale, aga soovi korral ilmub see portaalis ja Facebookis.

Peale selle saad reklaamiks kasutada Reisiportaali tasulist teenust Facebookis. Reisiportaal levitab Sinu eest tasulisi postitusi, et need jõuaks kindlasti just reisimisega seotud lugejateni.

Kuid on ka tasuta reklaamivõimalusi: Reisiportaalis saavad eraisikud ja ettevõtted end kasutajaks registreerida ja seejärel postitada foorumisse teateid. Need ilmuvad avalehe Foorumi moodulis ja on nähtaval kohal. Reisiportaalis on ka kuulutuste sektsioon, kuhu kuulutuse lisamine on kõigile registreeritud liikmetele tasuta.

Osaleda saab gruppide ning foorumite aruteludes, samuti luua ise gruppe ja foorume. Registreeritud kasutajad saavad postitada küsimusi teistele lugejatele ja vastata ise küsimustele.

Reisiportaal koondab reisimisega seotud uudiseid, videoid, üldhuvi pakkuvaid lugusid ning muud teavet Eestist ja mujalt maailmast.

Reisiportaali omanik on Läänlane OÜ.

1 kommentaar

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri