Jaga seda postitust

Remont Pääsküla-Keila raudteelõigul muudab rongide sõiduplaani

Seoses Pääsküla-Keila raudteelõigu remondiga sõidavad rongid 5.-30. juunil Pääsküla, Keila, Kloogaranna, Riisipere ja Paldiski suunal tööpäevadel ajutise sõiduplaani järgi, teatas Elron.

Juunikuine remont rongiliikluses katkestusi ei põhjusta. Reisijaid teenindatakse täies ulatuses rongidega, asendusbusse kasutusele ei võeta. Kuni kella kümneni hommikul jääb kehtima tavapärane sõiduplaan. Hilisemate väljumiste puhul on enim mõjutatud Riisipere suuna sõitjad, kel tuleb kohati Keilas teisele rongile ümber istuda.

„Hommikune sõiduplaan ei muutu ning tööle jõudmine on sama mugav ja kiire kui seni,” ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo. „Ehkki asendusbusse ei kasutata, tuleb arvestada muutunud sõiduplaaniga. Riisipere suunal sõitjail tuleb mitmete reiside puhul Keilas teisele rongile ümber istuda. Sõiduplaanis on siiski ka väljumisi, mis sõidavad Tallinnast Riisiperre otse.”

Pääsküla-Keila raudteelõigu remondist tingitud ajutine sõiduplaan on leitav Elroni kodulehelt sõiduplaaniotsingust ja ooteplatvormide infostendidelt.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri