Jaga seda postitust

Restoranides ja hotellides algab märtsis avatud uste nädal „Palun segada“

23.-27. märtsil korraldab Eesti Hotellide ja Restoranide Liit teist korda majutuse ja toitlustuse sektoris töötamist ning karjäärivõimalusi tutvustava nädala “Palun segada”.  Alanud on noortegruppide registreerimine ekskursioonidele restoranidesse, hotellidesse ja spaadesse Tallinnas, Tartus, Pärnus, Haabneemes ja Laulasmaal.

„Eriti oodatud on noored, keda huvitab sel alal õppimine või töötamine. 45- minutilised ekskursioonid annavad hea ülevaate meie sektoris töötamise köögipoolest,“ ütles EHRLi tegevdirektor Maarika Liivamägi. 

„Igal kevadel tuleb paljudel neist otsustada, kuhu edasi õppima minna ning kiirelt läheneb ka suvine koolivaheaeg, mil paljud noored leiavad ajutist tööd just majutus- ja toitlustussektorist,“ selgitas Liivamägi.

Aktsiooniga on liitunud nii Eesti tipprestoranid ja hotellid ning mitmed uued ja põnevad hotellid. Noori ootavad ekskursioonile NOA ja NOA Chef’s Hall restoranid, Leib Restoran, Tuljak, Konrad, MEKK, Tchaikovsky, Lore Bistroo ja Oko resto, Hektor Konterinerhotell ja hotellid Centennal, Dorpat, L’Ermitage, Telegraaf, London, Palace, Kreutzwaldi, Swissotel Tallinn, Sokos Hotel Viru, Pärnu Hotell, Radisson Blu Hotel Olümpia, Savoy Boutique Hotel, Park Inn by Radisson Central Tallinn, Metropol Spa Hotell ja Metropol Hotell, V spaahotell ja konverentskeskus, Hestia Hotel Laulasmaa Spa.

„Palun segada“ nädala ekskursioonidele saavad noored liituda nii omaalgatuslikult kui ka klassiga. Oodatud on põhikoolide,  kesk- ja kutsekoolide õpilased ja nende juhendajad. Registreerimine on avatud veebilehel www.palunsegada.ee.

EHRL-i kuulub 198 Eesti hotelli ja toitlustusasutust. Liivamägi sõnul loodab EHRL aktiivset osalemist kogu turismimajanduse sektorist.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri