Jaga seda postitust

RMK tutvustab Matkamessil suurt juubeliaasta ühismatka

Riigimetsa Majandamise Keskus (RMK) on laupäeval, 7. aprillil kohal Matkamessil, et tutvustada RMK kingitusena Eesti 100. sünnipäevaks valmivat kogu riiki hõlmavat matkateede võrgustikku ja seal augustis toimuvat suurt ühismatka.

Kahele olemasolevale Eestit läbivale RMK matkatee harule Oandult Iklasse ning Perakülast Ähijärvele lisandub augustikuuks kolmas – üle 600 kilomeetri pikkune matkatee Penijõelt Kauksi. Juubeliaastale kohaselt avatakse matkateede võrgustik augustis suure ühismatkaga, kuhu on oodatud nii suured kui väikesed matkahuvilised.

Matkamessil on hea võimalus kohtuda ja tutvuda ühismatka matkajuhtidega, küsida nõuandeid ning saada täpsemat teavet endale sobivaima matkateekonna valimiseks ning panna ennast ühismatkale kirja,” rääkis RMK külastuskorraldusosakonna juhataja Marge Rammo.

Suur ühismatk on 6.-25. augustil, mil juhendatud matkagrupid alustavad liikumist matkatee otspunktidest Kauksist, Ähijärvelt, Penijõelt, Perakülast, Iklast ja Oandult ning kohtuvad 25. augustil matkapealinnas Aegviidus, kus on lõpupidu.

Vahetuva koosseisuga matkagruppidega saab liituda kas valitud etappideks või kogu matkaks. Kõige pikem ühismatka lõik on Perakülast Aegviitu, mis kestab 20 päeva ning on 627 km pikk. Matku juhivad kogenud matkajuhid, kellega eksimist karta pole ja kes pajatavad põnevaid jutte matkateele jääva 100 loo, loodusväärtuste ning matkatarkuste kohta.

Matkale registreerimine kestab juulikuuni või kuni kohti jagub. Täpse info matkalõikude ja registreerimise kohta leiab siit: http://rmk100.ee

Matkamess toimub 7. aprillil kl 10-18 Tallinna Lauluväljakul. Juba kolmandat korda peetav matka, vaba aja ning aktiivse eluviisi mess toob Tallinna Lauluväljakule üle 40 matkade, seikluste ja varustuse pakkuja, põneva lavaprogrammi, EV100 juubelimatkade sarja avamise ning esimesed matkad. Sissepääs messile on tasuta ning tegevust jagub igas vanuses külalistele.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri