Jaga seda postitust

Robotid hakkavad Seouli lennujaamas reisijaid abistama

Giid-robot2 robotidAlates tänasest hakkavad LG giid-robotid ja koristusrobotid tööle Seoul Incheoni rahvusvahelises lennujaamas (IIA), et abistada nii riiki sisenevaid kui ka sealt väljuvaid reisijaid ning koristada põrandaid.

Aastas 57 miljonit reisijat teenindav lennujaam, mis on üks maailma kiireim ja suurim, loodab tänu LG nutikatele robotitele suurendada veelgi oma reisijate läbilaskevõimet, teatas LG Electronics, Inc.

Giid-robot2 robotid

Giid-robot viib eksinud reisija õigesse väravasse

Lennujaama giid-robot on reisijate intelligentne assistent, mis oskab suhelda neljas keeles: inglise, hiina, jaapani ja korea. Keele valimiseks kasutab LG robot häältuvastuse tehnoloogiat. Reisija pileti skaneerimisega suudab robot pakkuda üksikasjalikku teavet pardalemineku aja, värava asukoha ning isegi ilma kohta reisija sihtkohas.

Lennujaama robot jagab juhiseid lennujaama sees olevatesse sihtkohtadesse jõudmiseks koos eeldatava distantsi ja ajakuluga ning suudab isegi eksinud või hilinenud reisijaid vajalikesse väravatesse saata.

Koristusrobot robotid

Koristusrobot, mis teab oma asukohta

Lennujaama koristusrobot aga viib kodumajapidamises revolutsiooni teinud LG HOM-BOT robottolmuimeja puhastusvõimekuse, oskusliku automaatse navigeerimise ja objekti tuvastuse avalikku ruumi. Robot tuvastab kõik sagedamini puhastust vajavad alad, säilitab selle info oma andmebaasis ja kalkuleerib kõige optimaalsema teekonna nendeni jõudmiseks.

LG robotid jagunevad kahte – koduseks ja kommerts kasutuseks. Kodurobotite hulka kuuluvad näiteks HOM-BOT tolmuimeja ja uus LG Hub Robot, mis ühendub koduste nutiseadmetega ning kasutab Amazon Alexa hääljuhtimise tehnoloogiat.

Kommertskasutuseks mõeldud LG robotid on aga disainitud spetsiaalselt lennujaamades, hotellides, pankades ja teistes avalikes kohtades kasutamiseks.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri