Jaga seda postitust

Saaremaa väiksel laiul peetakse kolmepäevast elamusfestivali

13.-15. juulil toimub Saaremaal esimest korda elamusfestival I Land Sound. Orissaares Illiku laiul kohtuvad maaliline loodus, elektroonilised muusikalained ja kunst.

I Land Soundi peakorraldajate sõnul liidab festival oma eriala professionaalid ning asjaarmastajad. Esimest korda Eestis kohtuvad festivalil elektroonilise ööelu asjaarmastajad ja edendajad, kes kasutavad tipptasemel helisüsteeme, digitaal- ja analoog projektoreid.

Festivaliala moodustab kuus merevaatega lava, millest viis asuvad vabas õhus. Piidivabriku hoones asub siselava. Kolme päeva jooksul sisustavad muusikalist programmi 23 üleriigilise tähtsusega kultuuriklubi, peoseerijat ja liikumist. Üles astuvad Lekker, Mutant Disco, TIKS, Vürts, Majamasin, Haigla Pidu, Estonian Funk Embassy, Tjuun In, Öötöö ja Tallinn Express. Puhtalt vinüülidega kostitavad Zenni ja Tagasi, Ruum 202 ja Helind. Ebamaist vürtsi lisavad Manatargaq, Isola, Sünk, Mürk, 911, Välk, Still Out, I-FI Soundsystem, Piidivabrik ja Katlamaja.

Lisaks muusikale on festivalil võimalik kaasa lüüa töötubades ja näha oma ala parimate kunstnike tööprotsessi ja tulemust, humoorikaid püstijalakoomikuid ning nautida ennenägematuid visuaalkunsti meistriteoseid. Tehakse tule- ja liivaskulptuure ning pakutakse nii kohalikku Saare- kui ka maailma eri köökide maitseelamusi

Elamusfestivali õilis eesmärk on juhtida tähelepanu tarbimisharjumustele, eesmärgiga vähendada kahju loodusele. Seda silmas pidades on koostöö Hansabussiga taganud festivalibussid Tallinnast, Tartust ja Pärnust. Toitlustuse eest kannab hoolt Muhurito, Elujanu, Veg Machine, Saaremaakera, Bite My Bagel, Gogo Cofe, Fresko käsitööjäätised ja Pajuvärava ökotalu saadused.

Festivali piletid eelmüügist on 35€. Festivalibussi edasi-tagasi pilet maksab 25€ ja külastajatel on võimalus ööbida telkimisalal. Telklas ööbimise tasu on 10€.

Rohkem infot leiad I Land Sound kodulehelt või Facebookist.

Jaga seda postitust

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata. Nõutud väljade juures on märge *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vasta: *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaotatud salasõna

Registreeri